BÜLTENLER
Giriş Tarihi : 04-03-2016 13:06   Güncelleme : 04-03-2016 13:06

Tren Minyatürü Şeklinde Çiçeklik Yapıldı

Gölbaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tren minyatürü görünümünde çiçeklik yaptı.

Tren Minyatürü Şeklinde Çiçeklik Yapıldı

Park ve Bahçeler müdürlüğü ekipleri, ilçeyi ve çevreyi güzelleştirmek adına çeşitli minyatür şekiller ve heykeller yaptıklarını belirttiler. 
Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, bulvar ve kavşaklardaki yeni düzenlemelerin halkın büyük beğenisini topladığını belirterek, yapılan dekoratif uygulamaların tamamının Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeli tarafından hayata geçirildiğini söyledi.
Kentin modern bir görünüme kavuşmasında en büyük etkenlerden birinin de bulvarlar olduğunu belirten Özdemir, şöyle devam etti:
"Yeşilin önemi konusunda vatandaşın ilgisini çekmek için kavşaklara çeşitli minyatürler yerleştirdik. Burası tamamlandıktan sonra çevreye ayrı bir görsellik katacak. Bir de biz Gölbaşı Belediyesi olarak, cadde ve bulvarlarımıza çok önem veriyoruz. Yeşilin yanında bu tür figürleri ve heykelleri yerleştirerek ilçeye farklı bir hava katıyoruz. Figürler parklarımızda ve refüjlerde güzel bir estetik hava veriyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum."
Başkan Özdemir, çalışmalar kapsamında ayrıca daha öncede Atatürk Bulvarı refüjlerine kuyu minyatür heykeli, su dolduran kadın heykeli, yük taşıyan kağnı, çiçeklik şeklinde kağnı, çiçeklik ve savaş topu heykelini yerleştirerek estetik bir refüj çalışması yaptıklarını söyledi.
Gölbaşı Belediyesi çalışmalarını her alanda devam ettiriyor. 

 


Kaynak : PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA