SİYASET
Giriş Tarihi : 10-03-2016 12:18   Güncelleme : 10-03-2016 12:18

CHP Heyetinden Gölbaşı'na Ziyaret

CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran ve beraberinde, CHP Parti Meclis Üyesi Ali Öztunç,CHP Kahramanmaraş İl Başkanı Esat Şengül , CHP Nurhak ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Aslan Palalı ile birlikte CHP Gölbaşı ilçe teşkilatını ziyaret etti.

CHP Heyetinden Gölbaşı'na Ziyaret

CHP Gölbaşı İlçe başkanlığı ziyaretinde bir konuşma yapan CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran şunları söyledi:

"CHP Genel Başkanı sayın Kemal Kılıçtaroğlu'nun sevgi ve saygılarıyla tüm Adıyamanlıları Gölbaşı'ndan selamlıyorum. Benim adı gibi yaman yoldaşlarım,mücadele arkadaşlarım.Bizler mücadelesini Berfin Elvanlardan,gezideki yüreği büyük evlatlardan,sözünü Uğur Mumculardan, Metin Göktepelerden, felsefesini Pir Sultanlardan, Haci Bektaşlardan, gücünü Deniz Gezmişlerden, iradesini Mustafa Kemal Atatürk'ten almış bir neslin çocukları olarak bir sonraki nesle cumhuriyeti borçluyuz. Biz geleceğe, gençlerimize cumhuriyeti devam ettirme, barışı tekrar inşa ettirme ve huzuru vermek konusunda borçluyuz. Bizler yeni parti meclisi üyelerimizle ve yeni MYK üyeleri olarak söz veriyoruz,nefesimiz kesilene kadar,ayaklarımız tutmayana kadar bütün ülkeyi gezip tek tek anlatacağız kendimizi ve partimizi. Sizlerden de söz istiyorum bizler çıktıktan sonra hemen sahaya inip vatandaşlarımıza bizi tekrar anlatın. Bizi tanıyana kadar anlatın. Ülkenin ne kadar zor durumda olduğunu anlayana kadar anlatın.Bu dönem iktidar olduk. Olmadık yok. İktidar olacağız arkadaşlar. Hepinizi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum"

CHP Parti Meclis Üyesi Ali Öztunç ise yaptığı konuşmasında şunları kaydetti:

"Bizim cematimiz yok, bizim medyamız yok, bizim paramız yok, bizim dış güçlerden desteğimiz yok. Ama bizim inancımız var,bizim iddiamız var,bizim ideolojimiz var. Biz Mustafa Kemal Atatürk'ün yolunda  2019 için yola çıktık. Çalışacağız, koşturacağız ve CHP'yi iktidara getireceğiz. Önümüzdeki seçimlerde Adıyaman'dan da milletvekili çıkaracağız"

Yapılan ziyerete CHP Adıyaman İl Başkanı Mehmet Yıldırım, CHP Gölbaşı Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Vuruşkan ve partililer katıldı.

CHP heyeti ziyaretin ardından Pazarcık'a hareket etti.

 


Kaynak : PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA