BÜLTENLER
Giriş Tarihi : 22-04-2016 10:12   Güncelleme : 22-04-2016 10:12

Yusuf Özdemir’in 23 Nisan Bayramı Mesajı

Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Yusuf Özdemir’in 23 Nisan Bayramı Mesajı

Başkan Özdemir mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bugün Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 96. Yıldönümünü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı gururla kutlamanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Ulusal bağımsızlığa kavuştuğumuz 23 Nisan 1920’de Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı bu önemli gün, bağımsızlığa ulaşma yolunda Türk Ulusu’nun kendi azmiyle başlattığı var olma mücadelesinin en önemli adımıdır.

Bu bayram, Türkiye Cumhuriyeti’nin çocuklara verdiği değerin ve duyduğu güvenin bir göstergesidir. Yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızın tarihlerini ve kültürlerini en iyi şekilde bildiklerine, Türk Milleti ve Türkiye için her zaman en iyisini yapacaklarına inancımız tamdır.

Yarınlarımızın umutları olan çocuklarımızın eğitimli ve iyi yetişmiş bireyler olarak hayatlarına devam etmeleri hepimizin ortak sorumluluğudur.

23 Nisan, barış ve kardeşlik gibi değerleri içinde barındıran bir bayramdır. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın yaşamları süresince vatan ve millet sevgisiyle dolu bir hayat sürmelerini diliyorum.

 

Bu vesile ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlar, Türk Ulusu’nun geleceği olan çocuklarımıza mutlu ve umut dolu yarınlar dilerim.”

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA