EĞİTİM
Giriş Tarihi : 10-05-2016 12:36   Güncelleme : 10-05-2016 12:36

Gölbaşı'nda Öğretmen ve Velilere Seminer

Gölbaşı ilçesinde öğretmen ve öğrencilere seminer verildi.

Gölbaşı'nda Öğretmen ve Velilere Seminer

"Velilerimiz Okuyor" projesi kapsamında Gazi İlkokulu koordinatörlüğünde İlçeye gelen Eğitimci-Yazar Sait Çamlıca, öğretmenlere ve velilere iki ayrı seansta seminer verdi.

Seminere ayrıca Kaymakam Murat Zadeleroğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir ve İlçe Müftüsü Selami Sayın da katıldı.
Yaklaşık 2 saat süren seminerde konuşmacı Sait Çamlıca, öğretmenlere ve velilere eğitim konusunda bilgiler vererek, şunları söyledi:

 “İlk emri ‘oku’ olan bir dinin mensuplarıyız ama eğitimi diplomayla sınırlandırdık. Kendini eğitmeyen başkasını da çocuğunu da eğitemez. Yaptıklarımızla insanların önce kalbine sonra da hayatına gireriz. Çocuklarımıza vereceğimiz güzel ahlak onların hayatını şekillendirecektir. Eğitimleri üzerinde baskı kurarak değil, onlara örnek olarak başarılı olmalarını sağlayabiliriz.”
Program sonunda Kaymakam Murat Zadeleroğlu, Sait Çamlıca'ya plaket takdim etti ve konuşmasından dolayı teşekkürlerini sundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir ise konuşmasında, “Yapmış olduğunuz bilgilendirici ve eğlenceli konuşma için çok teşekkür ederim. Gençlerimizin erdemli, ahlaklı ve iyi eğitimli olabilmeleri için bize vermiş olduğunuz bilgiler yol gösterici olacaktır” dedi.


Kaynak : PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA