EĞİTİM
Giriş Tarihi : 17-05-2016 18:47   Güncelleme : 17-05-2016 18:47

Yavuz İlkokulu'ndan Anne Çocuk Şenliği

Gölbaşı Yavuz İlkokulu tarafından "Anne Çocuk Şenliği" düzenlendi.

Yavuz İlkokulu'ndan Anne Çocuk Şenliği

Düzenlenen etkinliğe Kaymakam Murat Zadeleroğlu,Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Belören Belediye Başkanı Mahmut Turan, Balkar Belediye Başkanı Orhan Orhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, Şube Müdürler Hasan Ataş ve Müslüm Ayaz, İlçe Jandarma Komutanı Halit Çumak, Mal Müdüresi Asuman Kara, okul müdürleri , öğretmenler ,öğrenciler ve veliler katıldı.
Programın açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Ramazan Kayıcı."Ailelerimizin,öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin kaynaşması için gelenekselleştirdiğimiz bu etkinliğin bu yıl ikincisini düzenledik.Bizi bu güzel günde yalnız bırakmayan İlçe Protokolüne,öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.
Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir ise konuşmasında,"Bu güzel etkinlikte yer aldıklarından dolayı mutluluk duyduğunu, eğitimdeki başarıyı bu şekilde velilerimizi de katarak yakalayacaklarını , bu organizasyonun hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkürlerini sunuyorum." dedi.
Programda çeşitli kategorilerdeki yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerini Kaymakam Murat Zadeleroğlu tarafından verildi.
Ayrıca Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir´e eğitim ve öğretime olan katkılarından dolayı Yavuz İlkokulu Okul Aile Birliği tarafından plaket takdim edildi.


Kaynak : PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA