GÖLBAŞI GENEL
Giriş Tarihi : 18-05-2016 18:53   Güncelleme : 18-05-2016 18:53

Gölbaşı İlçe İdare Şube Müdürleri Kurulu Toplantısı Yapıldı

Gölbaşı İlçesi'nde, İlçe İdare Şube Müdürleri Kurulu toplantısı yapıldı.

Gölbaşı İlçe İdare Şube Müdürleri Kurulu Toplantısı Yapıldı

Gölbaşı Kaymakamı Murat Zadeleroğlu, toplantının amacının kurumlar arasında birlik  bütünlük ve koordinasyonun sağlanması ve vatandaşlarla kurumlar arasında yapılan hizmetlerle ilgili bir problem varsa onu dile getirerek çözüm sunmak,karşılıklı diyaloğlarla varsa sorunların birebir görüşülmesini temin etmek  olduğunu belirterek, Gölbaşı ilçesinin huzurlu bir yer olduğunu ve kurumlar arasında da koordinasyonun sağlandığını belirtti.

Zadeleroğlu, konuşmasında şunları kaydetti:

“Bazı kurumlar performansı olması gerektiği gibi devam ederken bazı kurumlar ise hedefinin biraz altında kalıyor. Biz kimsede art niyet aramıyoruz. Bizim amacımız şu olmamalıdır. Bir iş iki günde bitirilecekse biz bu işi performansımıza göre daha çabuk bitirmeye çalışmalıyız. Bir idareci o kurumun hedeflerine, politikasına uygun olmalıdır. “

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ise belediye çalışmalarında şuanda Gölbaşı Gölleri Çevre Düzenlemesi projesinin devam ettiğini belirterek, projenin bütün engellere rağmen aşılarak sürdürdüğünü ifade etti. Başkan Özdemir, ayrıca Kentsel Dönüşüm çalışmalarında da proje ihalesinin tamamlandığını belirterek, yakın zamanda kentsel dönüşümün gerçekleşeceğini söyledi.

Toplantı daha sonra ise kurum amirlerinin kurumları ile ilgili bilgilerin sunumuyla devam etti.

 


Kaynak : PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA