GÖLBAŞI GENEL
Giriş Tarihi : 25-05-2016 13:20   Güncelleme : 25-05-2016 13:20

Belören Beldesine 12 Derslikli Lise Müjdesi

Gölbaşı ilçesine bağlı Belören Beldesine giden Vali Mahmut Demirtaş, yatırım programına alınarak önümüzdeki günlerde inşaatına başlanması öngörülen 12 derslikli Belören Çok Programlı Lisenin okul yeri için belirlenen arsayı yerinde inceledi.

Belören Beldesine 12 Derslikli Lise Müjdesi


 
 Belören Beldesinde belirlenen arazide teknik elemanların gerekli çalışmalarını tamamladıktan sonra 12 derslikli Çok Programlı bir Lise yapılması için çalışmalara başlanacağını belirten Vali Mahmut Demirtaş, "Adıyaman’da okul ve derslik ihtiyacının giderilmesine yönelik çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Eğitim ve okul için yapılan bütün yatırımlar geleceğe yapılan yatırımlardır. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha nezih ortamlarda okuyabilmelerini sağlamak amacıyla eğitim yatırımlarımızı her geçen gün artırıyoruz. Bu kapsamda, eğitimde çıtanın daha da yüksek tutulması için Belören Beldemize 12 derslikli modern bir lise yapılması için çalışmalara başlamış bulunuyoruz"dedi.
 
Belören Beldesindeki temasları sırasında Vali Mahmut Demirtaş'a Gölbaşı Kaymakamı Murat Zadeleroğlu, Belören Belediye Başkanı  Mahmut Turan, Balkar Belediye Başkanı Ohan Orhan, Suvarlı Belediye Başkanı Mehmet Korkmaz, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Adil Alan ile ilçe milli eğitim yöneticileri eşlik etti.


Kaynak : PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA