GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-06-2016 08:44   Güncelleme : 13-06-2016 08:44

Gölbaşı Belediyesi’nin Ramazan Etkinliği

Gölbaşı Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Mercan TV’den de canlı olarak yayınlanan ramazan etkinliği programı düzenlendi.

Gölbaşı Belediyesi’nin Ramazan Etkinliği

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, programda yaptığı konuşmada, Gölbaşı Belediyesi olarak yaptıkları hizmetlerin ortada olduğunu belirterek bunları teker teker anlatama gereği duymadığını ifade ederek belediyenin daha önceleri iftar çadırı açarak ramazan hizmeti vermeye çalıştığını ancak bazı sakıncalardan dolayı 3 yıldır iftar yemeklerinin ihtiyaç sahibi kişilerin evlerine dağıtıldığını söyledi.

Başkan Özdemir, konuşmasında şunları kaydetti:

“ 3 yıldır biz bir takım sakıncalarını gördüğümüz için ramazan çadırlarını terk ettik. Bu yıl her gün evlerine sıcak yemek ulaştırdığımız ihtiyaç sahibi günlük 1300 kişidir. Ramazan boyunca ise 39 bin kişiye sıcak yemek ulaştırmış olacağız.

Bunun dışında bugün çok yoğun ilgi gösterdiğiniz bu programlardan da 4 tane daha icra edeceğiz. Bu programlarda da yine semazen gösterileri ve ilahi konserleri yer alacaktır. Programa katılan herkese teşekkür ediyorum.”

 

Konuşmalardan sonra Temaşa-i Direkleri Arası Ramazan Eğlenceleri programı kapsamında Hacivat Karagöz oyunu, Doktor Civanım skeci ve ateşbaz gösterisi ile palyaço sahne aldı.

Program sonunda ise Yetenek Sizsiniz programından tanınan Bilal Göregen güzel bir konser verdi.

 

Programı yaklaşık 1000 kişi izledi. Program Mercan TV’den de canlı olarak yayınlandı.  

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA