GÖLBAŞI GENEL
Giriş Tarihi : 28-07-2016 08:18   Güncelleme : 28-07-2016 08:18

Demokrasi Nöbetinde Grup Ravza Konseri

İlçemiz 75.Yıl Meydanında devam eden 15 Temmuz Demokrasi Nöbeti’nde Grup Ravza sahne alarak birbirinden güzel ilahilerini seslendirdi. Belediye Başkanımız Yusuf Özdemir de yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik vurgusunu yaptı.

Demokrasi Nöbetinde Grup Ravza Konseri

Belediye Başkanımız Yusuf Özdemir, yaptığı konuşmasında şunları kaydetti:

“Türkiye’de çeşitli kamu kurumlarına sinsice yuvalanmış hainler, Cumhurbaşkanlığı katında bile sinsice yuvalananlar kahraman uzun adamın etrafına casuslarını ve hainlerini yerleştiren insanlar uzun adamı yalnız bırakmış kanaatine vardılar ve 15 Temmuz kalkışmasını yaptılar. Ama gördüler ki Anadolu’nun en renkli çiçekleri, kahraman insanları bir kardelen çiçeği gibi yükseldi. Onlara dur dedi ve gerekli tokadı vurdu. Gölbaşı da kadın erkek, çoluk çocuk, genç demeden demokrasi meydanında demokrasiyi savunmak için demokratik yollardan direnişe geçti. Bu direnişimize bu akşam destek veren çok değerli Ravza ilahi grubuna ben teşekkür ediyorum sizler adına.

Hainler hem hükümete hem muhalefete darbe yapmaya kalkıştılar. Ama bu millet Anadolu’nun yiğit insanları iktidar muhalefet demeden hep birlik oldu, tek yumruk oldu, bir demet çiçek olup irademizi savunduk ve savunmaya devam ediyoruz.  Rabbim Türk Milleti’nin yar ve yardımcısı olsun. Milletimizi memleketimizi bölünmekten korusun diyorum.”

 

Programda ayrıca İşadamı Mahmut Sevim tarafından poğaça ve simit ikramında bulunuldu.

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA