GÖLBAŞI GENEL
Giriş Tarihi : 23-08-2016 12:00   Güncelleme : 23-08-2016 12:00

Botanik Park’a Amfi Tiyatro Yapılacak

Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, yapımına devam edilen Botanik Park’ın içerisine amfi tiyatro yapımına başladıklarını söyledi.

Botanik Park’a Amfi Tiyatro Yapılacak

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, belediyenin önemli projelerinden birisi olan Botanik Park’ın her geçen gün ilerleyerek daha da güzelleştiğini belirterek çalışmalar kapsamında Amfi Tiyatro çalışmalarının da başladığını belirtti.

Başkan Özdemir, açıklamasında şunları kaydetti:

“Yapılacak Amfi Tiyatro ilçemize farklı bir güzellik katacak. Amfi Tiyatro, ilçemizde düzenli olarak yapılan etkinliklere ev sahipliği yapacak.

    Ayrıca Botanik Park Proje Çalışmalarımız Başladı

 

 20 bin metrekare alana yapılacak dev projede çeşitli bitki türü, çok amaçlı sahalar, kamelya, oyun gurubu, fitness grubu, macera grubu, pergola, nilüfer havuzu, dekoratif aydınlatma, amfi tiyatro yer alacak. Gölbaşı turizm potansiyeline ciddi katkı sağlayacak olan Botanik Parkta farklı cinste ağaçlar, çalımsı bitkiler, çiçekler bulunacak. Çok amaçlı sahalar, kamelya, oyun gurubu, fitness grubu, macera grubu, pergole, nilüfer havuzu, dekoratif aydınlatma, amfi tiyatro botanik park bünyesinde yer alacak. Bu proje de Gölbaşımıza yakışacak bir proje olacak.”

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA