GÖLBAŞI GENEL
Giriş Tarihi : 03-10-2016 05:41   Güncelleme : 03-10-2016 05:41

Vali Erin Gölbaşı Gölleri Çevre Projesini İnceledi

Adıyaman Valisi Abdullah Erin, İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy, İl Emniyet Müdürü Fikret Salmaner, Gölbaşı Kaymakamı Murat Zadeleroğlu ve Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’le birlikte Gölbaşı Gölleri Çevre Düzenlemesi Projesini İnceledi.

Vali Erin Gölbaşı Gölleri Çevre Projesini İnceledi

Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Vali Erin’e verdiği bilgide İpek yolu Kalkınma ajansı tarafından finanse edilen Gölbaşı Gölleri Çevre Düzenlemesi Projesi kapsamında bisiklet ve yaya yolu yapımına da başlandığını söyledi.

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, açıklamasında 1,5 km’lik araç geçiş yolunun tamamlanmasının ardından Gölbaşı Gölleri Çevre Düzenlemesi Projesinde yer alan bisiklet ve yaya yolunun yapımına başladıklarını belirterek daha önce alt yapısı tamamlanan yolun üst yapı işlerinin de planlandığı şekilde devam ettiğini söyledi.

Başkan Özdemir, açıklamasında şu bilgileri verdi:

 

“Gölbaşı Gölleri Çevre Düzenlemesi Projesi İpek Yolu Kalkınma ajansı tarafından finanse edilmektedir. Proje bittiğinde halkımız için gerçekten güzel bir gezi ve piknik alanı oluşturacağız. Göl kenarında vatandaşlarımız alt yapısı tamamlanmış bu alanda istediği gibi pikniği yapıp gezebilecek. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. “

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA