Kılıç Ustaları Gölbaşı’nda Mücadele Edecek

Türkiye Eskrim Federasyonu Başkanlığı tarafından 15-16 Ekim 2016 tarihleri arasında Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesi spor salonunda Süper Minikler kategorisinde Erkek-Bayan açık Flöre Turnuvası yapılacağı bildirildi.
Bu haber 2016-10-14 08:30:46 eklenmiş ve 940 kez görüntülenmiştir.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, eskrim sporunda yine önemli ve büyük bir organizasyona ev sahipliği yapacaklarını söyledi.

Ata sporu olan eskrimde büyük başarılara ve organizasyonlara imza attıklarını belirten Bağcı, 15-16 Ekim tarihleri arasında Gölbaşı kapalı spor salonunda Türkiye’nin birçok ilinden bay ve bayan kılıç ustalarının Adıyaman’a geleceğini söyledi.

Bağcı, ”Türkiye açık Flore turnuvasında mücadele edecek olan eskrimcilerimizi ilimizde misafir etmekten büyük bir mutluluk duyacağız. Her geçen gün artan eskrim sporcu sayımız böylesine büyük organizasyonların ilimizde yapılması ile birlikte daha artacağı inancındayım. Ben şimdiden ilimize gelecek sporcularımıza ve kafilelere başarılar diliyorum. Hafta sonu ilimizde yapılacak olan müsabakalara tüm sporcularımızı, halkımızı ve değerli basın mensubu arkadaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

Kaynak : PHA

ETİKETLER : kılıç ustaları eskrim
Diğer SPOR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Gazete Gölbaşı - Gölbaşı Haber Ajansı
Basın ve Yayın Haber Siteleri
© Copyright 2013 Gazete Gölbaşı. Tüm hakları saklıdır. Bu site GAP Gazeteciler Birliği ve KOMMANGENE Gazeteciler Cemiyeti Üyesidir.
Gölbaşı Siyaset
Gölbaşı'nda Siyaset
İsi Mutlu
AK Parti Mitingi
Belediye, Kaymakamlık, Valilik Bültenleri
Gölbaşı Spor
Muay Thai
Gölbaşıspor
Gölbaşı Eğitim
Çanakkale Zaferi
E-sgk
Gölbaşı Sağlık
Gölbaşı Asayiş
Milli Sporcu
Gölbaşı Vefat
Asayiş
Gölbaşı Devlet Hastanesi
Gölbaşı Asayiş Bültenleri