BÜLTENLER
Giriş Tarihi : 16-10-2016 10:41   Güncelleme : 16-10-2016 10:41

Gölbaşı Gölleri Projesinin Aydınlatma Çalışmaları Tamamlandı

Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, İpek Yolu Kalkınma ajansı tarafından finanse edilen Gölbaşı Gölleri Çevre Düzenlemesi Projesinin aydınlatma çalışmalarının tamamlandığını söyledi.

Gölbaşı Gölleri Projesinin Aydınlatma Çalışmaları Tamamlandı

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, projede aydınlatma işleminin tamamlanmasının ardından AKEDAŞ ile yapılacak işlemlerin ardından aydınlatma direklerine enerji verileceğini söyledi.

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, açıklamasında 1,5 km’lik araç geçiş yolunun tamamlanmasının ardından Gölbaşı Gölleri Çevre Düzenlemesi Projesinde yer alan bisiklet ve yaya yolunun yapımına başladıklarını belirterek daha önce alt yapısı tamamlanan yolun üst yapı işlerinin de planlandığı şekilde devam ettiğini söyledi.

Başkan Özdemir, açıklamasında şu bilgileri verdi:

“Gölbaşı Gölleri Çevre Düzenlemesi Projesi İpek Yolu Kalkınma ajansı tarafından finanse edilmektedir. Proje bittiğinde halkımız için gerçekten güzel bir gezi ve piknik alanı oluşturacağız. Göl kenarında vatandaşlarımız alt yapısı tamamlanmış bu alanda istediği gibi pikniği yapıp gezebilecek. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. “

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA