GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-11-2016 12:53   Güncelleme : 01-11-2016 12:53

Kuşağlı’dan Sosyal Hizmetler Kurumuna Ziyaret

Gölbaşı Devlet Hastanesi Başhekim’i Dr. Selim Kuşağlı, Gölbaşı Sosyal Hizmetler Merkez Müdürlüğünü ziyaret ederek, Arif Özdemir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kuşağlı’dan Sosyal Hizmetler Kurumuna Ziyaret

              Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Hizmetler Merkezi Gölbaşı Müdürlüğü çalışmaları hakkında bilgi alan  Başhekim Dr Selim KUŞAĞLI ; “ Bu kuruluşun Gölbaşı’nda olması devletin sosyal devlet olma anlayışının bölgemizde hakim olmasını sağlamıştır. Sizlerin her başarılı çalışması halka sağlıklı yansıyacak dolayısı ile mağdur olan ve ihtiyaç sahibi olan insanlarımıza verilen hizmetler anlam kazanacaktır, çalışmalarınızdan dolayı sizleri ve çalışma arkadaşlarınızı kutlarım.” dedi.

            Gölbaşı Sosyal Hizmetler Merkez Müdürü Arif ÖZDEMİR; “önemli bir hizmeti ifa ediyoruz Allah devletimize zeval vermesin, Bakanlığımız bünyesinde çok önemli çalışmalar yapıyoruz;  Ailenin korunması ve kadına karşı şiddetin önlenmesi, engelli ve evde bakım hizmeti, engelli kimlik kartı,  sosyal ve  ekonomik destek hizmeti,huzurevi yaşlı bakım rehabilitasyon hizmeti,  Doğum yardımları gibi çok önemli hizmetleri merkezimizde yapıyoruz, bölge insanımıza en sağlıklı hizmeti vermek için çalışıyoruz, bakanlığımız yeni çalışmalar içine özellikle ailenin  kopmaması için çalışmalarına önem veriyor, aile bağları kopmadan önce çalışmalar yapacağız ve ailelerin bir birinden kopmaması için yoğun gayret içinde olacağız, çalışmalarımızı insanlarımızın mutlu ve huzurlu olmaları için yapıyoruz, Gölbaşı Devlet Hastanesi Yönetimi olarak ilginize teşekkür ederim.” dedi.

 

 

 

          HABER & FOTO:Ali Cemal ARSLAN

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA