SİYASET
Giriş Tarihi : 06-11-2016 15:19   Güncelleme : 06-11-2016 15:19

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’tan Gölbaşı’na Ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, beraberindeki heyetle birlikte Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’i ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’tan Gölbaşı’na Ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ‘ın ziyaretinde TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Adıyaman Milletvekilleri Adnan Boynukara ve İbrahim Halil Fırat, Salih Fırat, AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, Gölbaşı Kaymakamı Murat Zadeleroğlu, Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, belde belediye başkanları, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda partili hazır bulundu.
Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’ın belediye başkanlığı ziyaretinde yaptığı konuşmada, kısaca ilçe tanıtımının ardından ilçede devam eden Botanik Park çalışmaları, Gölbaşı Gölleri Çevre Düzenlemesi Projeleri hakkında da bilgiler verdi. 
Belediye Başkanı Özdemir, konuşmasında şunları kaydetti:
“Belediyemiz ilçenin alt yapısını tamamlamış durumdadır.  Bizim şu anda ihtiyacımız olan Gölbaşı Organize Sanayi Bölgesine doğalgaz çekmektir. Doğalgaz geldiğinde daha çok yatırımcı ilçemizde yer alacaktır. Şu anda ilçemizde bir çelik tencere fabrikası kuruluyor. 1 ay sonra işe başlayacaklar ve ilk etapta 100 kişi istihdam edilecek. Daha sonra bu sayı 300’e çıkacak. Başka yatırımcılar da bizimle irtibata geçmeye başladı. Bu yüzden buradaki çalışmaların hızlandırılmasını talep ediyorum.“
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş da konuşmasında Gölbaşı’nın gelişmiş ve güzel bir ilçe olduğu vurgusunu yaparak  Siyasi partilerin ülkelerine ve vatandaşlarına hizmet etmek için kurulurlar. AK Parti kurulduğu yıldan bugüne kadar 5 genel seçim, 3 yerel seçim, 2 referandum ve 1 Cumhurbaşkanlığı seçiminde hep çıtayı yükselterek ve oy oranını artırarak siyasetini sürdürdü. 14 yıl boyunca hiç bir siyasi partiye nasip olmayan hizmetlerin altına imza atmış bir partidir. 14 yıllık süre içerisinde Türkiye çok büyük kazanımlar elde etti" ifadelerini kullandı.

 


Kaynak : PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA