GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-11-2016 10:09   Güncelleme : 25-11-2016 10:09

24 Kasım Öğretmenler Günü Törenlerle Kutlandı

Gölbaşı'nda 24 Kasım Öğretmenler Günü, düzenlenen törenlerle kutlandı.

24 Kasım Öğretmenler Günü Törenlerle Kutlandı

24 Kasım Öğretmenler Günü törenle kutlandı. İlk tören saat 13:30´da Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh ÖZDEMİR´in, Atatürk Büstüne çelenk koyması ve akabinde Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.

Çelek koyma töreninden sonra Program, Gölbaşı Belediye Konferans Salonunda devam etti. 

            Gölbaşı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi ( METEM ) hazırlanan program saat 14:00´da başladı. Buradaki törene Gölbaşı Kaymakamı Murat ZADELEROĞLU, Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf ÖZDEMİR, İlçe Jandarma Komutanı Serdar ATAKAN, Askerlik Şubesi Başkanı Bekir GAZNEVİ, Mal Müdiresi Safiye Asuman KARA, Milli Eğiitm Müdürü Ali Şeyh ÖZDEMİR, Şube Müdürleri Müslüm AYAZ ve Hasan ATAŞ, Gölbaşı Müftüsü Selami SAYIN, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. 

          Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh ÖZDEMİR, günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı. Akabinde Gölbaşı Kaymakamı Murat ZADELEROĞLU, yaptığı konuşmada Gölbaşındaki eğitim kalitesinin her geçen gün daha da artığını belirtti.

Gölbaşı İlçe Jandarma Komutanı Serdar ATAKAN ve Gölbaşı Askerlik Şubesi Başkanı Bekir GAZNEVİ tarafından Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh ÖZDEMİR´e Öğretmen Günü dolayısıyla çiçek takdim edildi.

Gölbaşı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi ( METEM ) öğrencileri tarafından hazırlanan " Altın Yüzük" şarkısı video klibi yayınladı. Hazırlanan oratorya gösterisi ve şiirlerin okunmasının ardından adaylığı kalkan öğretmenlerin yemin töreni gerçekleştirildi. Gölbaşı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi ( METEM ) öğrencilerinin hazırladığı halk oyunları gösterisi ile program sona erdi.

            Akşam saat 19:00´da, Gölbaşı Kaymakamı Murat ZADELEROĞLU tarafından, ilçemizde göreve yeni başlayan öğretmenlere ve görevinde en kıdemli 30 öğretmen ile daire amirlerine Öğretmenler Günü yemegi verildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA