SAĞLIK
Giriş Tarihi : 09-12-2016 13:17   Güncelleme : 09-12-2016 13:17

Psikiyatri Hastalıkları Doktoru Göreve Başla

Adıyaman Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı Gölbaşı Devlet Hastanesine yeni atanan Psikiyatri Doktoru Derya Büyüköz görevine başladı.

Psikiyatri Hastalıkları Doktoru Göreve Başla

Gölbaşı Devlet Hastanesi Başhekim Dr. Selim Kuşağlı, yaptığı açıklamada, hastanede eksik olan psikiyatri Uzmanının dün itibari ile poliklinik yapmaya başladığını bildirdi.

Kuşağlı, atanan Psikiyatri Dr. Derya Büyüköz’ün  ilçe halkına sağlık hizmeti verebilmek için görevinin başında olduğunu dile getirdi.

Dr. Derya Büyüköz'ün özgeçmişine ilişkin verilen bilgide şu ifadeler yer aldı:

"İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamlayarak. 2006 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra mecburi hizmetine Aksaray ili Eskil ilçesi Çulfa Yaylası Sağlık Ocağında devam etti. 2009 yılında Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Psikiyatri bölümünde asistanlık eğitimine başladı, eş durumu nedeniyle asistanlık eğitimini 2012 yılında Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Bölümü’nde tamamladı. 2012 yılından sonra Ankara Numune Hastanesi Ve Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan Dr Derya Büyüköz evli ve 2 çocuk annesidir"

 


Kaynak : PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA