EKONOMİ
Giriş Tarihi : 15-01-2017 09:13   Güncelleme : 15-01-2017 09:13

HND Bims Fabrikası Gölbaşı’nda Açıldı

Gölbaşı Organize Sanayi Bölgesinde inşaat yapıma malzemesi olarak kullanılan blokların üretimini yapan HND Bims pomzadan mamul hafif yapı elemanları fabrikası hizmet vermeye başladı.

HND Bims Fabrikası Gölbaşı’nda Açıldı

HND BİMS  Şirket Yöneticilerinden Nihat Dağdağan, verdiği bilgide fabrika hakkında şu bilgileri verdi:

 

“İnsanlığın kullana geldiği en eski yapı malzemelerinden biri olan pomzadan mamul Bims Blok'ların faydaları yıllar öncesinden keşfedilmiş ve günümüzde teknoloji ile birlikte hafifliği, yüksek izolasyon etkileri, atmosferik şartlar olağanüstü direnci ile de inşaat sektörünün en gözde yapı malzemeleri haline gelmiştir.

 

HND GÖLBAŞI BİMS . pomzadan mamul hafif yapı elemanlarının faydalarını yapı sektörünün hizmetine sunmak amacıyla 2016 yılında Gölbaşı'da kurulmuştur.

 

2016 yılında kurulup yeni üretim hattını ve tesislerini tamamlayarak 6000 m2 kapalı ve 18500 m2 açık alana sahip tesislerimizde aylık

1 Milyon adet üretimiyle sektörün öncü kuruluşlarındandır.

 

Firmamız sektörel hizmet etkinliklerini, evrensel standartlarda yürüterek ekonomik ve teknolojik gelişmelerin takibinde müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, kaliteden ödün vermeksizin güvenilir ürünler üretmeyi, bilgiyi uygulamayı amaç edinmiştir.”

 

Firma Ortağı Mustafa Özkan ise bölgede seri üretim yapan tek firma olduklarını belirterek şunları söyledi:

 

“HND Gölbaşı Bims Ltd.Şti markalı ürünlerimiz başta Malatya , Kahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman ve çevresi olmak üzere Türkiye' nin dört bir yanında konut, otel, iş merkezi, alış veriş merkezi, fabrika projelerinde, kalitesi, hizmeti ve sınırsız müşteri memnuniyeti ilkesi ile kısa sürede sektörün lider markası haline gelmiştir.

 

HND Gölbaşı Bims Ltd.Şti  markalı ürünlerimiz karışımın hazırlanmasından paketlemeye kadar yüksek üretim teknolojisi, uzman kadrosu, TSE (EN 771-3) ve CE belgeleri ile, Avrupa standartlarındaki üretimi, sektörün en kapsamlı kalite kontrol ,güncel kalibrasyonlu laboratuarı ve Arge departmanı ile üstün kalitede duvar ve asmolen bloklarını inşaat sektörünün hizmetine sunulmaktadır.”

 

HND Gölbaşı Bims Ltd.Şti ‘de geçmeli bims, yüksek geçmeli bims, çok sıralı geçmeli bims ve asmolen üretimi yapılmaktadır.

 

Şirketin ürünleri hakkında daha fazla bilgiye www.hndbims.com veya 0532 468 1345 ile 0416 782 1212 adres ve telefonlarından alınabilir ya da Gölbaşı 2. Organize Sanayi 1.Cadde Nu:1 adresini ziyaret ederek ürünleri yakından görebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA