Gölbaşı'nda 11.653 Öğrenciye Kanserde Farkındalık Mektubu Verildl

Gölbaşı 2 Nolu ASM de görev yapan Ebe Nuran Balcı tarafından hazırlanan ve organize edilen kanser taramalarına davet veli bilgilendirme mektupları 20.01.2017 tarihinde 11.653 öğrencimize 23.306 Sevgili anne ve babamıza ulaştırılmak üzere karneleriyle birlikte dağıtılmıştır.
Bu haber 2017-01-22 18:23:25 eklenmiş ve 2061 kez görüntülenmiştir.

Ebe Nuran Balcı yaptığı açıklamada;Güzel düşüncenin uygulamaya,uygulamanın başarıya dönüştüğü 20.01.2017 tarihinde Cumhuriyet ilkokulunda Gölbaşı kaymakamı Sayın Murat ZAdeleroğlu,il sağlık müdürü Mehmet Emin Taş,il halk sağlığı müdürü Mustafa Kutlu,ilçe milli eğitim müdürü Ali şeyh özdemir,İlçe Sağlık Müdürü Davut Kıskaç,şubemüdürleri,veliler ve öğrencilerin katıldığı törenle öğrencilerimize kanserle ilgili bilgiler verilerek karneleri ve mektuplarımız dağıtılmıştır.Ortak amacımız;Sevgili anne ve babalarımızın kanser tarama programlarına katılımlarını sağlamak,Kanser taramalarını yaptırmak için Aile Hekimlerine başvurmaları amaçlanmıştır.Bu güzel çalışmayla hedefimize ulaşacağımız kaanatindeyim.Gölbaşı bu projemizle kanseri yenecek. Ve farkındalık yaratacaktır.Başarılı her çalışmanın arkasında harika bir ekip vardır.Bu projemde bana destek olan başta Gölbaşı Kaymakamlığına,İl sağlık müdürlüğüne,İl halk sağlığı müdürlüğüne,İlçe Milli eğitim müdürlüğüne sonsuz şükran va saygılarımı sunuyorum.Ayrıca Kanser gönüllüsü olan Cumhuriyet İlkokulu İdarecilerini ve gönül  elçilerimiz olan sevgili öğrencilerimizi de yürekten kutluyorum."dedi.

ETİKETLER : kanserde farkındalık
Diğer SAĞLIK haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Gazete Gölbaşı - Gölbaşı Haber Ajansı
Basın ve Yayın Haber Siteleri
© Copyright 2013 Gazete Gölbaşı. Tüm hakları saklıdır. Bu site GAP Gazeteciler Birliği ve KOMMANGENE Gazeteciler Cemiyeti Üyesidir.
Gölbaşı Siyaset
Gölbaşı'nda Siyaset
İsi Mutlu
AK Parti Mitingi
Belediye, Kaymakamlık, Valilik Bültenleri
Gölbaşı Spor
Muay Thai
Gölbaşıspor
Gölbaşı Eğitim
Çanakkale Zaferi
E-sgk
Gölbaşı Sağlık
Gölbaşı Asayiş
Milli Sporcu
Gölbaşı Vefat
Asayiş
Gölbaşı Devlet Hastanesi
Gölbaşı Asayiş Bültenleri