GÖLBAŞI GENEL
Giriş Tarihi : 03-02-2017 05:02   Güncelleme : 03-02-2017 05:02

Gölbaşı Belediyesi Şubat Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Gölbaşı Belediyesi Şubat ayı meclis toplantısı Belediye Meclis Salonunda Belediye Başkanı Yusuf Özdemir başkanlığında, Kaymakam Murat Zadeleroğl’nun da katılımıyla yapıldı.

Gölbaşı Belediyesi Şubat Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, toplantıya katılan meclis üyelerine teşekkür ederek toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Şubat ayı meclis toplantısına davetleri üzerine katılan Kaymakam Murat Zadeleroğlu’na da katılımından dolayı teşekkür ederek toplantıda şunları söyledi:

“İlçemize verdiğiniz gayretli çalışmalar için teşekkür ediyorum. Çok önemli meziyetlerinizden birisi de engin gönlünüz ve mütevazi yapınız. Vatandaşa dostça davranışınız. Kendinizi gerçekten de bir Gölbaşılı hissederek çalışmanız. Biz de bundan dolayı belediye meclisimiz adına, belediye meclis üyemiz Veysel Bey’in yaptığı, çalışmanız esnasında çekilmiş bu fotoğrafınızı çerçeveleterek takdim etmek istiyorum. Çalışmalarınızda da belediye olarak desteklerimiz her zaman sürecektir.”

Kaymakam Murat Zadeleroğlu’da  kendisine takdim edilen fotoğraf takdimi için teşekkür ederek kendisini ilk göreve başladığı günden itibaren Gölbaşılı olarak gördüğünü ve bu yüzden çalışmalarında her zaman özverili olduğunu söyledi.  

Belediye Yazı İşleri Müdürü Halis Kısakara, konuşmalardan sonra gündem maddelerini okudu.

Gündem maddelerinin okunmasının ardından maddeler oylamaya geçildi.

Oylama sonucunda belediye meclisinde aşağıdaki kararlar alındı:

1-    Belediyemiz 2016 yılı gelir ve giderleri ile bunlara ilişkin hesap ve kayıt işlemlerinin denetimi için denetim komisyonuna oy birliğiyle sevk edildi.

2-    Belediyemiz zabıta ve itfaiye müdürlüklerinde görev yapan personellere 2017 yılında ödenecek maktu mesai 262.00 TL olarak oy birliğiyle belirlendi.

3-    Tutku Meşrubat ve Gölkent İnşaatın imar değişikliğine itiraz dilekçeleri incelemek üzere imar komisyonuna oy birliği ile sevk edildi.

4-    Vatandaşlardan gelen 2 adet imar tadilat talebi incelenmek üzere İmar Komisyonuna oy birliğiyle sevk edildi. 

 

 

 Oylamalardan sonra kararların www.golbasi.bel.tr  adresinde yayımlanacağı bilgisi verilerek gelecek meclis toplantısının da Mart 2017’nin ilk çarşambası yapılması kararı alındı.

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA