EĞİTİM
Giriş Tarihi : 13-02-2017 05:15   Güncelleme : 13-02-2017 05:15

Gölbaşı'nda II. Dönem Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı

II. Dönem okul müdürleri toplantısı Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir başkanlığında Gölbaşı Anadolu Lisesi Konferans Salonunda yapıldı.

Gölbaşı'nda II. Dönem Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı

Toplantıya Şube Müdürleri Müslüm Ayaz ve Hasan Ataş ile müstakil okul müdürleri ve birleştirilmiş sınıf müdürleri ve yetkili öğretmenler katıldı.
Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, I. Dönemin değerlendirmesini yaparak, "İlçemizin TEOG sonuçlarına göre il genelinde birinci sırada olduğunu belirterek başarı ve gayretlerinden dolayı tüm okulları tebrik etti. Toplantıda; öğretmen alış verişi, taşımalı eğitimde yaşanan sıkıntılar, destekleme ve yetiştirme kursları, okullarımızdaki pansiyonların durumları, ek ders ücret onayları, okullardaki eğitim öğretim durumu, okul ve öğrenci güvenliği konuları görüşüldü. Okullarımızla ilgili sorunlar hakkında bilgi alışverişinde bulunarak çözüm yolları hakkında görüşler bildirildi" dedi.

Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir´in 2016 / 2017 Eğiitm öğretim yılının başarılara vesile olması dilekleriyle toplantı sona erdi.


Kaynak : PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA