Gölbaşı’nda Yeni Bir Mobilya Mağazası Törenle Hizmete Açıldı

Gölbaşı ilçesinde yerli mobilya firmalarından EWA Home İnegöl Mobilya mağazası törenle hizmet açıldı.
Bu haber 2017-02-22 05:31:53 eklenmiş ve 4285 kez görüntülenmiştir.

Mobilya mağazası açılışına Gölbaşı kaymakamı Murat Zadeleroğlu, Gölbaşı Belediye Başkanım Yusuf Özdemir, Balkar belediye Başkanım Orhan Orhan,  Belören Belediye Başkanı  Mahmut Turan Gölbaşı Devlet Hastanesi Baş hekimim Selim Kuşağlı, Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcısı S.Sümeyye Şafak, Ak Parti il Yönetim kurulu Başkanı Mustafa Alkayış, AK Parti İlçe Başkanı Nizami Yancar, Gölbaşı ilçe kadın kolları üyeleri ,Gölbaşı Gençlik kolları Başkanı Enes Sincik, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Törende konuşan Gölbaşı Kaymakamı Murat Zadeleroğlu, ilçede yeni bir mobilya mağazasının açılışını gerçekleştirdiklerini belirterek, “Gölbaşı farklı bir yer, Türkiye’nin tam ortasında doğu-batı, kuzey-güney yollarının kesiştiği bir noktadadır. Çevremizde bizim ölçeğimizde büyük bir ilçe yok. Ben bu anlamda ilçemize böylesine güzel bir mobilya mağazasını kazandırdığı için genç girişimcili arkadaşlara teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, yeni açılan mağazanın genç girişimcilere tarafından açıldığı vurgusunu yaparak ekonomik hareketliliğin sağlanmasında önemli olduğunu belirterek mobilya mağazası sahiplerine de hayırlı ve bol kazançlar diledi.

Konuşmaların ardından yapılan dualar eşliğinde kurban kesimi ardından da mağaza açılışı gerçekleşti.

 

Adres:  Cumhuriyet Mah. Gazi cad. Ergünler Mobilya karşısı.

ETİKETLER : eva mobilya
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Gazete Gölbaşı - Gölbaşı Haber Ajansı
Basın ve Yayın Haber Siteleri
© Copyright 2013 Gazete Gölbaşı. Tüm hakları saklıdır. Bu site GAP Gazeteciler Birliği ve KOMMANGENE Gazeteciler Cemiyeti Üyesidir.
Gölbaşı Siyaset
Gölbaşı'nda Siyaset
İsi Mutlu
AK Parti Mitingi
Belediye, Kaymakamlık, Valilik Bültenleri
Gölbaşı Spor
Muay Thai
Gölbaşıspor
Gölbaşı Eğitim
Çanakkale Zaferi
E-sgk
Gölbaşı Sağlık
Gölbaşı Asayiş
Milli Sporcu
Gölbaşı Vefat
Asayiş
Gölbaşı Devlet Hastanesi
Gölbaşı Asayiş Bültenleri