EĞİTİM
Giriş Tarihi : 26-02-2017 13:31   Güncelleme : 26-02-2017 13:31

Gölbaşı’nda 3 Okula Ödül.

Adıyaman’da Salkım Anaokulu Müdürü Fatih KARAGÖZ, Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Mehmet ÖZDEMİR, Gölkent İlk/Ortaokulu Müdürü Ünal ÖZDEMİR ve Gölkent İlk/Ortaokulu Proje Koordinatörü Cemal DURUK´a Beslenme Dostu Okul Projesi’nde başarılı olan okullara sertifika verildi.

Gölbaşı’nda 3 Okula Ödül.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, başarılarından dolayı okul müdürlerini tebrik ettiğini belirterek başarılarının devamını diledi.

Adiyaman Halk Sagligi Koferans salonunda yapilan torende, Adiyaman Ilinde 800 Okuldan 20 okulun hak ettigi “Beslenme Dostu Okul” projesini hakeden okullar Beslenme Dostu olmayı başardılar.

Törende, Gölbaşı İlçesinden Salkım Anaokulu Müdürü Fatih KARAGÖZ, Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Mehmet ÖZDEMİR, Gölkent İlk/Ortaokulu Müdürü Ünal ÖZDEMİR ve Gölkent İlk/Ortaokulu Proje Koordinatörü Cemal DURUK´a Beslenme Dostu Okul Sertifikası ve plaketleri takdim edildi.

 Beslenme Dostu olan okulların en büyük amaçlarının temiz ve sağlıklı okul olmak ve öğrencilerin doğru beslenen ve sağlıklı yaşayan birey olmalarını sağlamak olduğu belirtilirken proje kapsamında özverili çalışmaları yürüten okullar aldıkları plaket ve sertifika ile emeklerini taclandirmis oldular.

 

                                                                                                                           

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA