BÜLTENLER
Giriş Tarihi : 20-03-2017 20:15   Güncelleme : 20-03-2017 20:15

TİM Başkanı Ekşi’den Başkan Özdemir’e Ziyaret

Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’i Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi ziyaret etti.

TİM Başkanı Ekşi’den Başkan Özdemir’e Ziyaret

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi, Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’i ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Daha sonra Başkan Özdemir ve beraberindekiler, ilçenin en büyük projelerinden birisi olan Gölbaşı Gölleri Çevre Düzenlemesi Projesinde incelemelerde bulanarak Gölbaşı Gölleri Tabiat Parkı’nı gezdi.

Gezinin ardından Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’in misafiri olarak Samsat ilçesine giderek deprem bölgesinde incelemeler yapılarak AFAD yetkililerden son durumlar hakkında bilgiler alındı.
Adıyaman Milletvekilleri İbrahim Halil Fırat ve Salih Fırat’la birlikte Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi, Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir depremin merkez üssü Samsat ilçesinde hasar gören binaları inceledi.
Depremde 70’e yakın evin yıkıldığı ve çok sayıda yapının hasar gördüğü Samsat ilçesine giden milletvekilleri ilgililerden bilgi aldı. Zarar gören kamu binalarını gezen ve evleri hasar gördüğü için çadırlarda kalan vatandaşlarla sohbet eden milletvekilleri, vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti.
Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi ise depremzedelere 1000 adet ayakkabı yardımında bulundu. 
Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi, Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’e yakın ilgisinden dolayı teşekkür etti.

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA