Fırat, Referandum Çalışmalarına Gölbaşı'ndan Başladı

AK Parti Adıyaman Milletvekili Salih Fırat, referandum çalışmalarına Gölbaşı'ndan başladı.
Bu haber 2017-03-20 20:20:39 eklenmiş ve 505 kez görüntülenmiştir.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Salih Fırat, referandum çalışmaları kapsamında Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’i ziyaret etti.
Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, burada yaptığı konuşmada, ilçede çalışmaların güzel bir şekilde devam ettiğini belirterek 9 mahallenin 5’inde referandum da evet kampanyası için çalınmadık kapı kalmadığını belirterek, diğer kalan 4 mahallede de çalışmaların aralıksız şekilde devam ettiğini söyledi.
Milletvekili Salih Fırat ise konuşmasında, "Referandum çalışmaları için iki defa Gölbaşı ilçesine geleceğim.  Türkiye'de 65. Hükümet var. 94 yıllık Cumhuriyet döneminde 65 tane hükümet kurulmuş. Bir buçuk yıla bir hükümet düşmüş. Hizmetler hükümet yönetim sisteminden dolayı hep aksamış. Eskiden beri hükümet sistemin değiştirilmesi gerektiği hep dile getirilmiş. Bundan sonra hangi Cumhurbaşkanı kazanırsa 5 yıl boyunca seçim olmayacak. Türkiye enerjisini seçime harcamayacak. Beş yılda bir hem milletvekili, hem de Cumhurbaşkanı seçimi olacak. Bu yeni sistem Türkiye'yi bir üst lige çıkartacak." dedi.

 


Kaynak : PHA

ETİKETLER : Salih Fırat
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Gazete Gölbaşı - Gölbaşı Haber Ajansı
Basın ve Yayın Haber Siteleri
© Copyright 2013 Gazete Gölbaşı. Tüm hakları saklıdır. Bu site GAP Gazeteciler Birliği ve KOMMANGENE Gazeteciler Cemiyeti Üyesidir.
Gölbaşı Siyaset
Gölbaşı'nda Siyaset
İsi Mutlu
AK Parti Mitingi
Belediye, Kaymakamlık, Valilik Bültenleri
Gölbaşı Spor
Muay Thai
Gölbaşıspor
Gölbaşı Eğitim
Çanakkale Zaferi
E-sgk
Gölbaşı Sağlık
Gölbaşı Asayiş
Milli Sporcu
Gölbaşı Vefat
Asayiş
Gölbaşı Devlet Hastanesi
Gölbaşı Asayiş Bültenleri