SİYASET
Giriş Tarihi : 28-03-2017 19:27   Güncelleme : 28-03-2017 19:27

Mehmet Erdoğan’dan Başkan Özdemir’e Ziyaret

AK Parti Adıyaman 23.ve 24.dönem Milletvekili Mehmet Erdoğan, referandum çalışmaları kapsamında Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’i ziyaret etti.

Mehmet Erdoğan’dan Başkan Özdemir’e Ziyaret

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, belediye çalışmaları hakkında bilgiler vererek ilçede kanalizasyon ve yol çalışmalarında herhangi bir sıkıntı kalmadığını belirterek içme suyu projesinde de proje aşamasının devam ettiğini DSİ’nin proje sonunda Erkenek içme suyu isale hattının yapımına başlayacağı bilgisini aktardı.

Belediye Başkanı Özdemir, Gölbaşı’nın büyük projelerinden birisi olan Kentsel Dönüşüm projesinin proje aşamasının bittiğini ve şu anda onay beklediklerini belirterek 50 dönümlük bir alanın, mimar Sinan Mahallesi afet evleri kısmını, sosyal tesislerin de içinde olacağı 1225 konut yapılarak hak sahiplerine verileceğini söyledi.

Referandum çalışmalarına da değinen Başkan Özdemir, şu anda gençlik kollarıyla birlikte yürüttükleri çalışmalarda 9 mahallenin 8’in girilmedik ev, çalınmadık kapı bırakmadıklarını dile getirerek yarın itibariyle son kalan mahallede çalışacaklarını ifade ederek biten mahalleleri daha sonra tekrar 2. veya 3. defa ziyaret edeceklerini sözlerine ekledi.

AK Parti Adıyaman 23.ve 24.dönem Milletvekili Mehmet Erdoğan ise konuşmasında Gölbaşı Belediyesinin çalışmalarını takdirle karşıladıklarını belirterek konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Bizim yıllar evvel çalışmalarımızdaki temel noktalardan bir tanesi iş yerinde, evinde ziyaret ederek anlatmaktı., konuşmaktı. Bundan geride kalmamak lazım, bu sistem üzerinde kalmak lazım. Bu kapsamda belediye başkanımız böyle bir çalışma yapmış yapmaya devam ediyor, bundan dolayı elinize kolunuza sağlık diyorum. Burada yapılan güzel çalışmalar, meclis üyelerimiz,  il genel meclis üyelerimiz, teşkilatlarımız, üyelerimizin ortak çalışmasının getirdiği bir netice. Bize düşen ne olursa gücümüzün yettiği kadar beraberiz, buradayız. Gölbaşı’na Adıyaman milletvekillerimizin biraz daha ilgi göstermesine ben de katılıyorum. Her seçimde Gölbaşı’ndan fazlasıyla destek var. Destekler de her defasında artarak devam ediyor.”

AK Parti Adıyaman 23.ve 24.dönem Milletvekili Mehmet Erdoğan, daha sonra Gölbaşı Kaymakamlığı ve Balkar Beldesi’ni de ziyaret etti.


Kaynak : PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA