GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-05-2017 10:14   Güncelleme : 09-05-2017 10:14

Öğrencimiz Ankara’da TÜBİTAK’ta Gölbaşı’nı Temsil Edecek

Gölbaşı Anadolu Lisesi 11. Sınıf öğrencisi Kemal Karagöz, TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında fizik dalında “ Alkollü Araç Kullanılmasının Engellenmesi “ konulu projesiyle 07 - 12 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ankara yapılacak Türkiye elemelerine katılarak Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesini temsil edecek.

Öğrencimiz Ankara’da TÜBİTAK’ta Gölbaşı’nı Temsil Edecek

TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması kapsamında fizik dalında ilde dereceye giren ve bölge elemelerine katılmaya hak kazanan Gölbaşı Anadolu Lisesi öğrencisi Kemal Karagöz´e ait “ Alkollü Araç Kullanılmasının Engellenmesi “ konulu projesi Malatya Bölge seçmelerinde Fizik Dalında Bölge Birincisi oldu.

Gölbaşı Anadolu Lisesi öğrencisi Kemal Karagöz, elde edilen bu başarı sonrası, Belediye Başkanı Yusuf Özdemir,’i makamında ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

 

 Gölbaşı Anadolu Lisesi 11. Sınıf öğrencisi Kemal Karagöz, TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında fizik dalında “ Alkollü Araç Kullanılmasının Engellenmesi “ konulu projesinin de içinde bulunduğu çeşitli proje yarışmaları için Ankara’da yarışma alanında 7 Mayıs Pazar günü stantlar için hazırlık yapıldı. 8 Mayıs’ta sergi alanın açılışı gerçekleşti ve sergi halka açıldı. Salı ve çarşamba günü ise adaylar jüri üyelerinin karşısında sunum yapacaklar ve cuma günü ise yarışmada dereceye girenler için ödül töreni düzenlenecek.

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA