BÜLTENLER
Giriş Tarihi : 06-06-2017 06:23   Güncelleme : 06-06-2017 06:23

Gölbaşı'nda İlahi Esintiler Devam Ediyor

Gölbaşı Belediyesi 2017 yılı Ramazan etkinlikleri 15 Temmuz Demokrasi Meydanında düzenlenen CEM Organizasyon oyuncularının Arap Bacı tiyatro oyunu ve daha sonra Recep Arslan İlahi konseri ile devam etti.

Gölbaşı'nda İlahi Esintiler Devam Ediyor

Programda bir konuşma yapan Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, öncelikle herkesin ramazan ayını tekrardan kutladığını belirterek belediye olarak geçen yıl olduğu gibi bu yıl da iftar çadırı kurmadıklarını, bunun yerine iftar yemeklerini ihtiyaç sahibi insanların evlerine kendilerinin götürdüğünü söyledi.
Başkan Özdemir, konuşmasında şunları kaydetti:
“Belediyemizin Ramazan etkinlikleri kapsamında bu akşam sizler için Recep Arslan kardeşimiz güzel ilahilerini söyleyecekler. Önümüzdeki hafta 11 Haziran Pazar günü ise Turan Özdemir caddesinde 5 bin kişilik bir yemeği vereceğiz. Bu yeğe ister aileler kendi evlerinden yemek getirsinler isterlerse bizlerin vereceği yemekten alabilirler. Ayrıca programda İranlı Dünya Kuran-ı Kerim okuma yarışması birincisi Ahmed Ebu El Kasimi yer alacak. Daha sonra ise Abdurrahman Önül ilahi konseri verecek. 
Bu yılda her yıl olduğu gibi ihtiyaç sahibi 2 bin 200 aileye iftar yemeklerini evlerine kadar götürmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 
Dileğim Gölbaşı halkı olarak bu programın vesile olmasıyla ramazan ayının feyzinden, bereketinden ve rahmetinden yeterince faydalanmamız olacaktır. Hepinize feyz dolu, bereket dolu, rahmet dolu bir ramazan diliyorum.”
Konuşmalardan sonra CEM Organizasyon tiyatro ekibi tarafından Arap Bacı oyunu sergilendi. Daha sonra ise ilahi sanatçısı Recep Arslan ilahileriyle programa katılanları coşturdu.

 


Kaynak : PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA