GÖLBAŞI GENEL
Giriş Tarihi : 14-06-2017 08:19   Güncelleme : 14-06-2017 08:19

Geçici Köy Korucuları İftarda Buluştu

Gölbaşı Kaymakam Vekili Ahmet Gencer, geçici köy korucuları için iftar yemeği verdi.

Geçici Köy Korucuları İftarda Buluştu

İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Serdar Atakan, bir lokantada verilen iftar yemeğinde yaptığı konuşmasında, koruculara mübarek ramazan ayında bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Toplumun güvenliği, asayişi ve huzuru için korucuların büyük fedakârlıkla görev yaptığını belirten Atakan, "Sizlerde ülkemizin birlik beraberliğinin devamı anlamından bu ülkeye hep katkı sunmuşsunuz. Bu vatanın bekası için yaşayan ve şehit olan arkadaşlarımız tek bir amaç uğruna, yani bu bayrağı dalgalandırmak uğruna hizmet ettiler. Bu vesile ile şehit olan güvenlik güçlerimizi rahmetle anıyoruz. Benim burada bugün son görev yerim. Yarından sonra Şırnak’ın Beytüşşebap İlçesinde görevime devam edeceğim. Burada dört yılda çok güzel dostluklar elde ettik. Telefon numaram hiç değişmez, hemen hemen hepinizde de var, her zaman beni arayabilirsiniz. Geldiğiniz için hepinize teşekkür ederim"dedi.

İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Serdar Atakan'ın, Şırnak’ın Beytüşşebap İlçesine tayininin çıkmasından dolayı Gölbaşı Kaymakam Vekili Ahmet Gencer tarafından ilçenin sembolü olan plaket takdiminde bulundu.

Düzenlenen programa Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Belören Belediye Başkanı Mahmut Turan, Harmanlı Belediye Başkanı Ahmet Değirmenci,  Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, Aile ve Sosyal Politikal İleç Müdürü Arif Özdemir, Gölbaşı Devlet Hastanesi Başhekimi Selim Kuşağlı, Emniyet Müdürü Cemal Avan, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Sait Özdemir, cumhuriyet savcıları, askerler ve köy korucuları katıldı. 


Kaynak : PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA