SPOR
Giriş Tarihi : 14-06-2017 08:23   Güncelleme : 14-06-2017 08:23

Eskrimcilerden Başkan Özdemir’e ziyaret

Türkiye Eskrim Federasyonu Başkanlığı tarafından ilimizde alt yapı faaliyetleri için Flöre branşında görevlendirilen antrenör ve teknik heyet Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’i makamında ziyaret etti.

Eskrimcilerden Başkan Özdemir’e ziyaret

Türkiye Eskrim Federasyonu Başkanlığı tarafından ilimizde alt yapı faaliyetleri için Flöre branşında görevlendirilen Oksana Rapynets, Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Rıfat Elçi Federasyon Başkan vekili Ahmet Hakan Hayber ,Yavuz ilköğretim Okulu Spor Kulübü Başkanı Deniz Özer  ve sporcu Velisi Merdan Dağ, Gölbaşı belediye Başkanı Yusuf Özdemir’i ziyaret ederek ilçemizdeki eskrim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, ilçemizde alt yapı faaliyetler için görevlendirilen antrenörün ilçemiz çocuklarına ve gençlerine yapacağı katkı ve çalışmalar için başarılar diledi. Her zaman Türk sporunun ve Eskrim Federasyonunun yanında onlara destek olduğunu belirten Özdemir, bu vesile ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ve ekinine Türkiye Eskrim Federasyonu Başkanı Murat Atalı ya ilçemize sunulan bu destek için teşekkür etti.

 

İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Rifat Elçi yaptığı açıklamada, Eskrim Federasyonu tarafından Eskrim Antrenörü olarak görevlendirilen Oksana Rapynets’in ilçemizdeki görevine başladığını belirterek, sadece eskrim sporu için yeni bir salon düzenlemeye başladıklarını, yaklaşık bir ay içerisinde bu salonun faaliyete geçirileceğini, eskrim antrenörü Oksana Rapynets’in ilçemizin ulusal ve uluslararası başarılarını daha da artıracağı belirtti.

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA