İftar Sonrası Poliklinik Hizmetleri Devam Ediyor

Gölbaşı Devlet Hastanesindeki bazı poliklinikler, iftardan sonra hasta kabul ederek, sağlık konusunda hizmet vermeyi sürdürüyor.
Bu haber 2017-06-14 08:25:09 eklenmiş ve 703 kez görüntülenmiştir.

Ramazan ayında gündüz saatlerinde verilen poliklinik hizmetlerini iftardan sonra da vermeyi sürdüren Gölbaşı Devlet Hastanesi bünyesindeki Ağız ve Diş Sağlığı, dâhiliye polikliniklerinde saat 20.00 dan 24.00 a kadar hasta kabulü ve muayene işlemleri sürdürülüyor. Çarşamba günleri ortopedi ve travmatoloji polikliniği, çocuk sağlığı ve hastalıkları polikliniği, radyoloji poliklinikleri hizmet vermeye devam ediyor.

Gölbaşı Devlet Hastanesi Başhekimi Dr Selim Kuşağlı, yaptığı açıklamada, "Haftanın dört günü dâhiliye ve haftanın her günüde ağız diş sağlığı poliklinikleri iftar sonrası halkımıza hizmet vermektedir. Ayrıca Çarşamba günleri iftar sonrası hastanemiz ortopedi ve travmatoloji polikliniği, çocuk hastalıkları ve sağlığı polikliniği ve radyoloji polikliniği halkımıza hizmet vermektedir" dedi.


Kaynak : PHA

ETİKETLER :
Diğer SAĞLIK haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Gazete Gölbaşı - Gölbaşı Haber Ajansı
Basın ve Yayın Haber Siteleri
© Copyright 2013 Gazete Gölbaşı. Tüm hakları saklıdır. Bu site GAP Gazeteciler Birliği ve KOMMANGENE Gazeteciler Cemiyeti Üyesidir.
Gölbaşı Siyaset
Gölbaşı'nda Siyaset
İsi Mutlu
AK Parti Mitingi
Belediye, Kaymakamlık, Valilik Bültenleri
Gölbaşı Spor
Muay Thai
Gölbaşıspor
Gölbaşı Eğitim
Çanakkale Zaferi
E-sgk
Gölbaşı Sağlık
Gölbaşı Asayiş
Milli Sporcu
Gölbaşı Vefat
Asayiş
Gölbaşı Devlet Hastanesi
Gölbaşı Asayiş Bültenleri