SİYASET
Giriş Tarihi : 21-06-2017 08:19   Güncelleme : 21-06-2017 08:19

Gölbaşı’na Yapılacak Olan Yatırımlar Konuşuldu

Gölbaşı Belediyesi Balkan Otel Sosyal Tesisleri Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’in ev sahipliğinde TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın ve milletvekillerinin katılımıyla ilçeye yapılacak yatırımlar ve ilçenin sorunları ve çözüm önerilerinin konuşulduğu geniş kapsamlı bir toplantı düzenlendi.

Gölbaşı’na Yapılacak Olan Yatırımlar Konuşuldu

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, toplantıda yaptığı konuşmada belediye olarak yapılan hizmetlerden bahsederek ilçenin her geçen gün büyüdüğünü ve geliştiğini söyledi.

Özdemir, konuşmasında şunları kaydetti:

“Bizim alt yapı ve üst yapı sorunumuz sona erdi. Biz ilçemizde istihdamı artırmak için yatırımcıları bekliyoruz. OSB’deki doğalgaz sorunu sona ererse yatırımcılar ilçemize gelmeye başlayacaktır. Bu konuda çalışmaların hızlandırılmasını istiyorum.

Toplantıya katılan herkese de teşekkürlerimi sunuyorum.”

TBMM Başkanvekili Aydın: "Dünyada Bugün En Çok Yardım Yapan Ülke Konumuna Geldik"

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, "Bu coğrafyada şu anda tek başına ayakta durabilen, zalime meydan okuyabilen, mazlumu kucaklayabilen tek bir ülke var, o da Türkiye. Dünyada bugün en çok yardım yapan ülke konumuna geldik.

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, "Bu coğrafyada şu anda tek başına ayakta durabilen, zalime meydan okuyabilen, mazlumu kucaklayabilen tek bir ülke var, o da Türkiye. Dünyada bugün en çok yardım yapan ülke konumuna geldik. Batılı ülkeler, yardıma muhtaç bir Türkiye istiyor." dedi.

Aydın ve beraberindeki AK Parti Milletvekillerinden Adnan Boynukara ve Halil İbrahim Fırat, AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez ile Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde bir otelde düzenlenen ilçe yatırımlarının görüşüldüğü toplantıya katıldı.

Aydın, Gölbaşı ilçesinin altyapı konusunda sıkıntısının bulunmadığını, ilçede doğalgaz sorununu da çözeceklerini belirtti.

Türkiye'nin içinde bulunduğu ateş çemberinin düşünülmesi gerektiğini ifade eden Aydın, şöyle konuştu:

"Bu coğrafyada şu anda tek başına ayakta durabilen, zalime meydan okuyabilen, mazlumu kucaklayabilen tek bir ülke var, o da Türkiye. Dünyada bugün en çok yardım yapan ülke konumuna geldik. Batılı ülkeler, yardıma muhtaç bir Türkiye istiyor. Gündemini Türkiye değil de kendilerinin belirlemesini istiyorlar. Şimdi ise kendi gündemimizi de biz belirliyoruz. Gerektiğinde dünyanın gündemini belirleyecek bir güce sahip olduk. Biz dünyanın en büyük on ekonomisinden biri olacağımızı söyledikçe birileri rahatsız oluyor ekonomimizle oynamaya çalışıyorlar. Biz demokrasi ve milli irade dedikçe birileri rahatsız oluyor. Milli irademiz ve demokrasimize kast etmeye çalışıyorlar."

15 Temmuz'da Türkiye'yi işgal etmeye çalıştıklarını ifade eden Aydın, Türkiye'den hain bir girişimin olduğunu anımsattı.

Pek çok terör örgütü bu ülkeden ne istiyor? diyen Aydın, "Batı'nın duruşunu görüyorsunuz. İslam coğrafyası üzerinde oynanan oyunları görüyorsunuz. Bu ülkede ramazanda Katar meselesini niçin çıkardılar? Katar, dünyada kişi başına milli geliri 140 bin dolar olan bir ülkedir. Refah seviyesi yüksek, eğitim, sağlık ve pek çok alanda en iyi noktada olan bir ülke. İslam ülkeleri arasında fitne sokmaya çalıştılar. Ben demokratım diyen o Batı'nın demokrasiye kasteden terör örgütlerini nasıl silah verdiklerini hepimiz biliyoruz. Biz güçlü olmak zorundayız başka yolu yok." diye konuştu.

 

Toplantıya, Besni Kaymakamı Ahmet Gencer, Belde Belediye Başkanları, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, kurum dair amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA