GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-06-2017 08:22   Güncelleme : 21-06-2017 08:22

Adıyaman Valiliğine Nurullah Naci Kalkancı Atandı

Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesi'ne göre; 41 ilin valisi değişti, 12 ilçenin kaymakamı vali olarak atandı Adıyaman Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Valiliğine atanırken Adıyaman Valiliğine ise İstanbul Valiliği Vali Yardımcısı Nurullah Naci Kalkancı, atandı.

Adıyaman Valiliğine Nurullah Naci Kalkancı Atandı

Bakanlar Kurulu'nca hazırlanan valiler kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, Adıyaman Valisi Abdullah Erin Şanlıurfa Valiliğine, İstanbul Valiliği Vali Yardımcısı Nurullah Naci Kalkancı Adıyaman Valiliğine atandı.
Yapılan bazı önemli değişikler ise, Ağrı Valisi Musa Işın, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Van Valisi İbrahim Taşyapan merkeze alınan 20 vali arasında yer aldı. İçişleri Bakan Yardımcısı Sabahattin Öztürk, Merkez Valiliğine alınırken; İçişleri Bakan Yardımcısı olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy atandı. Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesi'ne göre; 41 ilin valisi değişti, 12 ilçenin kaymakamı vali olarak atandı ve İçişleri Bakan Yardımcısı Sebahattin Öztürk ile 19 vali merkeze çekildi.

 

Kaynak : PHA 
 

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA