YAŞAM
Giriş Tarihi : 11-07-2017 05:23   Güncelleme : 11-07-2017 05:23

Gölbaşı Doğa Parkında Yaz Kampı Düzenlendi

Gölbaşı ilçesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve GAP Cheetos Çocuk Gelişim Merkezi iş birliği ve Gölbaşı Belediyesinin desteği ile yaz çocuk kampı düzenlendi.

Gölbaşı Doğa Parkında Yaz Kampı Düzenlendi

Gölbaşı Gölleri Doğa Parkında düzenlenen kampa Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan Çocuk Gelişim Merkezlerinden 50 öğrenci katıldı. Öğrenciler bir hafta boyunca Gölbaşı doğa Parkında kurulan çadırlarda kaldı. Kamp boyunca öğrenciler Nemrut Dağı Gezisi, Gaziantep Gezeğen Evi ve Hayvanat Bahçesi gibi yerlere günübirlik geziler yaptıktan sonra geceyi çadırlarında geçirdi. Son gece ise öğrencilere veda konseri düzenlendi.
Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, GAP Cheetos Çocuk Gelişim Merkezi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün işbirliğiyle düzenlenen yaz kampına kendilerinin belediye olarak çadır ve yer konusunda gerekli desteği verdiklerini ifade ederek, belediye olarak ilçenin tanıtımı açısından her zaman bu tür etkinliklere desteklerini sunduklarını söyledi. 
Gölbaşı GAP Cheetos Çocuk Gelişim Merkezi Müdürü Erhan Oruz, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Geleceğimizin temeli olan çocuklar için bu tür etkinliklerin çok büyük önem taşıdığını ve bu imkânların sağlanmasında emeği geçen herkese sonsuz şükranlarımı ve teşekkürlerini sunuyorum.” dedi.                         

 


Kaynak : PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA