YAŞAM
Giriş Tarihi : 03-09-2017 13:43   Güncelleme : 03-09-2017 13:43

Gölbaşı’nda Vatandaş Protokolle Bayramlaştı

Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Kurban Bayramı dolayısıyla halkla bayramlaştı.

Gölbaşı’nda Vatandaş Protokolle Bayramlaştı

Belediye aile çay bahçesinde düzenlenen bayramlaşma törenine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, vatandaşlarla tek tek bayramlaşarak teşekkür etti.
Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, konuşmasında şunları söyledi:
“İçinde yaşadığımız vatanımız tam bir imtihan yurdu. Dört bir yandan bu uğurda huzursuzluk vermek, huzurumuzu kaçırmak, gelişmememizi ve büyümezimi önlemek için saldırıyorlar. Buna karşı koyabilmek için, güçlü olabilmek için geleceğin büyük Türkiye’sini inşa edebilmek için buradaki gibi cem olmamız, birlik olmamız el ele vermemiz lazım. Bu anlamda ben şu anda burada bulunan siyasi parti temsilcilerimiz başta olmak üzere tüm hemşerilerimi tebrik ediyorum. Bayram töreni için hazırlamış olduğumuz yer bugün ki birlik ve beraberliğimizin göstergesidir. Bugün burada yer kalmadı. İnşallah bu birlik ve beraberliğin temennisiyle bundan sonraki bayramları daha geniş bir yerde yapmayı diliyorum. Bir mübarek bayramı daha idrak ediyoruz. Ama içimiz tam anlamıyla rahat mı gönül rahatlığımız var mı yok. Çünkü Dünya’nın çeşitli bölgelerinde Arakan’da, Mynmar’da, Suriye’de, Irak ve çeşitli yerlerde kan akmakta bu akan kanda Müslüman kanıdır. Bunun için de diğer İslam ülkeleri Türkiye gibi, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gibi bütün Müslüman liderler dik dursa birlik ve beraberlik içerisinde olsak inandığımız Kuran’ı kendimize rehber edip Müslüman kardeşliğini tesis edebilsek inanıyorum ki bu akan kan mutlaka duracaktır. Bu duygu ve düşüncelerle hepinizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.
AK Parti Adıyaman Milletvekili Salih Fırat ise konuşmasında şunları söyledi:
“Bayramın hem 1 Eylül Dünya Barış Günü’ne hem de mübarek Cuma gününe gelmesi bu üç tesadüfün inşallah İslam dünyasının dualarıyla gerek bölgede gerek Dünya’da barışa kardeşliğe vesile olmasını diliyorum. Herkesin bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum.”
Düzenlenen törene AK Parti Adıyaman Milletvekili Salih Fırat, Emniyet Müdürü Aytaç Uçan, İlçe Jandarma Komutanı Erdinç Ağcakoyunlu, belde belediye başkanları, il encümenleri, belediye meclis üyeleri, daire amirleri, kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 

 


Kaynak : PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA