MASDER Heyetinden Başkan Özdemir’e Ziyaret

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’i Masterlar Spor Kulübü Derneği Başkanı Mehmet Güneş, Yönetim Kurulu Üyesi Necati Çelik ve Metin Harıkçı nezaket ziyaretinde bulundu.
Bu haber 2017-09-27 05:15:12 eklenmiş ve 551 kez görüntülenmiştir.

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, burada yaptığı konuşmada,  MASDER heyetine ziyaretinden dolayı teşekkür ederek kendilerinin hem belediye olarak hem de bireysel olarak sporun ve sporcunun yanında olduğunu belirterek ilçemizde ve ilimizde de desteklerimiz devam edeceğini söyledi.

Dernek olarak ilin sporuna katkı sunmak ve spor camiasına hizmet vermiş olan sporcuları bir çatı altında toplamaya çalıştıklarını belirten Adıyaman Masterler Spor Kulübü Derneği Başkanı Mehmet Güneş; şöyle dedi: “Geçmişte yıllarca sporun içerisinde yer alıp emek vermiş abilerimizle bir araya gelip zaman zaman profesyonel oynayıp, zaman zaman amatörde mücadele eden takımlarda yöneticilik yapmış, başkanlık yapmış abilerimizle bu derneğimizi kurduk. Derneğimizin ilimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Gençlere örnek olacağız inşallah.” dedi.

 

MASDER Heyeti konuşmalardan sonra Belediye Başkanımız Yusuf Özdemir’e Adıyamanspor forması hediye etti. 

ETİKETLER : masder derneği
Diğer SPOR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Gazete Gölbaşı - Gölbaşı Haber Ajansı
Basın ve Yayın Haber Siteleri
© Copyright 2013 Gazete Gölbaşı. Tüm hakları saklıdır. Bu site GAP Gazeteciler Birliği ve KOMMANGENE Gazeteciler Cemiyeti Üyesidir.
Gölbaşı Siyaset
Gölbaşı'nda Siyaset
İsi Mutlu
AK Parti Mitingi
Belediye, Kaymakamlık, Valilik Bültenleri
Gölbaşı Spor
Muay Thai
Gölbaşıspor
Gölbaşı Eğitim
Çanakkale Zaferi
E-sgk
Gölbaşı Sağlık
Gölbaşı Asayiş
Milli Sporcu
Gölbaşı Vefat
Asayiş
Gölbaşı Devlet Hastanesi
Gölbaşı Asayiş Bültenleri