SİYASET
Giriş Tarihi : 08-11-2017 06:08   Güncelleme : 08-11-2017 06:08

İbrahim Göçenler: "CHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı'na Adayım"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman İl Başkan Yardımcısı İbrahim Göçenler, CHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı'na aday olduğunu yaptığı basın açıklamasıyla duyurdu.

İbrahim Göçenler:

Göçenler, adaylığına ilişkin yaptığı açıklamada, "Ülkemizin içinde bulunduğu durum, 2019 yılında yapılacak olan yerel yönetimler, TBMM, milletvekili ve başkanlık seçimi süreci ülkemiz ve ilçemiz açısından önemlidir. CHP'yi yerelde ve genelde iktidara taşıyacak yol kongreler sürecinden geçmektedir.İlçemizde yaşayan CHP’li seçmenler ve partimizin ileri gelenleriyle  yapmış olduğum görüşmelerde ilçe başkanlığına aday olmam konusunda tarafıma telkinlerde bulunuldu" ifadelerini kullandı.

"KONGRENİN KAZANANI CHP OLACAKTIR"

Konuyla ilgili çeşitli görüşmeler yaptığını ifade eden Göçenler, "CHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı için aday olma kararını aldım. 10 Aralık tarihinde yapılacak olan seçimde diğer aday arkadaşlarımla birlikte ben de adayım. Kongrenin ülkemize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Aday olan diğer arkadaşlarıma da başarılar diliyorum .Kongrenin kazananı CHP olacaktır" diye konuştu.


Kaynak : PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA