GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-11-2017 05:16   Güncelleme : 23-11-2017 05:16

Erkenek Grup İçme Suyu Birliği Toplantısı Düzenlendi

Erkenek Grup İçme Suyu Birliği Toplantısı Birlik Başkan Yardımcısı İbrahim Öztürk başkanlığında toplandı.

Erkenek Grup İçme Suyu Birliği Toplantısı Düzenlendi

Toplantıda 2018 mali yılı bütçesi ve birlik sorunları görüşüldü.

Gölbaşı Belediyesi Meclis Salonunda yapılan toplantıda konuşan Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, Erkenek içme suyu isale hattının yapım ihalesinin yapılacağı bilgisini vererek bu ihalenin 2018 yatırım programlarında yer alması için çalışmaların devam ettiğinin söyledi.

Başkan Öztürk, konuşmasında şunları kaydetti:

“Devlet Su İşleri’ne gerekli yazıları yazdık, gerekli görüşmeleri yaptık. 2018’de isale hattının ihale edilerek 7.ayda başlatılması yönünden çalışmalar devam ediyor. Bakanlık ve siyasilerle görüşmelerimiz devam ediyor. Kalkınma Bakanlığı nezdinde de girişimlerimiz oldu, bu konuyu da Sayın Grupbaşkanvekilimiz Ahmet Aydın ve diğer vekillerimize konu hakkında bilgilendirdik. Yatırım programına alınması için çalışacaklarını söylediler.”

Düzenlenen toplantıya Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, Belören Belediye Başkanı Mahmut Turan, Balkar Belediye Başkanı Orhan Orhan, Suvarlı Belediye Başkanı Mehmet Korkmaz, Harmanlı Belediye Başkanı Ahmet Değirmenci, Gölbaşı Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Halis Kısakara ve muhtarlar katıldı.  

 

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA