Gölbaşı Devlet Hastanesi Şimdi Daha Donanımlı

Gölbaşı Devlet Hastanesi hizmet kalitesini üst seviyeler de tutmaya devam ediyor.
Bu haber 2017-11-29 12:29:53 eklenmiş ve 750 kez görüntülenmiştir.

Gölbaşı Devlet Hastanesi yataklı servislerde yatan hastalar ve polikliniklerde tedavi hizmeti alan vatandaşlarımız Hastane içerisindeki hizmetlerden memnun olduğunu dile getirdiler.

Hastane içerisinde bulunan Dahiliye Servisinde yatan 83 yaşındaki Mustafa YEŞİLÖRDEK Hastane de ki hizmetlerden dolayı şunları dile getirdi; “Eski hastanede aynı odada üç hasta birlikte kalırdı o zaman şimdi ki odalar gibi değildi. Şimdi odalar tek kişilik odamızda duş yerimiz bile var. Odalar daha ferah daha temiz. Teknolojik olarak her şey çok güzel. Personellerden Allah Razı Olsun. Doktorumuz ve hemşirelerimiz bizlere aileymişiz gibi davranıyorlar. Hastane yönetimi çok iyi çalışıyor” Dedi.

 

Konu ilgili Başhekim Dr Selim KUŞAĞLI ise şunları dile getirdi; “Hastanemize farklı branşlarda yapılan atamalarla birçok bölümdeki hekim ihtiyacımız karşılanmış, güçlenmiştir. Hastanemiz fiziki olarak yeterli durumdadır. Hastanemizde ki hizmet kalitesini en üst seviyelere çıkarmış bulunuyoruz. Hastanemizde son teknolojik sistemlerdeki, cihazları kullanıyoruz.  Hastalarımıza en iyi hizmeti vermek içinde elimizden gelen gayretleri yapmaya devam edeceğiz” Dedi.

ETİKETLER : devlet hastanesi
Diğer SAĞLIK haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Gazete Gölbaşı - Gölbaşı Haber Ajansı
Basın ve Yayın Haber Siteleri
© Copyright 2013 Gazete Gölbaşı. Tüm hakları saklıdır. Bu site GAP Gazeteciler Birliği ve KOMMANGENE Gazeteciler Cemiyeti Üyesidir.
Gölbaşı Siyaset
Gölbaşı'nda Siyaset
İsi Mutlu
AK Parti Mitingi
Belediye, Kaymakamlık, Valilik Bültenleri
Gölbaşı Spor
Muay Thai
Gölbaşıspor
Gölbaşı Eğitim
Çanakkale Zaferi
E-sgk
Gölbaşı Sağlık
Gölbaşı Asayiş
Milli Sporcu
Gölbaşı Vefat
Asayiş
Gölbaşı Devlet Hastanesi
Gölbaşı Asayiş Bültenleri