vibratör
vibratör
izmir sex shop
izmir sex shop
sex shop
saç bakım
jartiyer takımı
sex shop
işitme cihazı
e-sgk hizlipro Ataköy Escort şirinevler escort tiro escort bayan güvenli bahis güvenilir bahis araba oyunları hd filmler izle bodrum escort bodrum escort bayan

Cumhuriyet Açık Eskrim Turnuvası sona erdi.

Türkiye Eskrim Federasyonu tarafından düzenlenen Cumhuriyetin 95. yıldönümü kapsamında organize edilen Cumhuriyet Açık Eskrim Turnuvası sona erdi.
Bu haber 2018-10-30 06:20:41 eklenmiş ve 748 kez görüntülenmiştir.

Gölbaşı Kapalı Spor Salonunda yapılan Flöre Kızlar ve Erkekler Cumhuriyet Açık Eskrim Flöre Turnuvası İki gün sürdü ve U10, U 12 ve U14 kategorilerinde gerçekleştirildi.

 

Turnuvaya Adana, Mersin, Osmaniye, Kahramanmaraş, Ankara, İstanbul, Bursa, Burdur, Muğla ve Adıyaman olmak üzere toplam 200 sporcu 20 antrenör ve idareci ile 20 hakem ve sporcu aileleri katıldı.

 

U10, U12 ve U14 yaş kategorilerinde gerçekleştirilen müsabakaların 2. ve son gününde dereceye giren sporcular ve kulüpleri şu şekilde oluştu.

 

U14 Kızlar Flöre

 

Altın Madalya 

 

1.Şevval Pelin Cantenar (Altınyurt Spor Kulübü/İstanbul)

 

Gümüş Madalya

 

2.Ceylin Arden Uzun (İstanbul Ferdi)

 

Bronz Madalyalar 

 

3.Derin Deniz Odabaş (Altınyurt Spor Kulübü/İstanbul)

 

3.Fatıma Zehra Anbarlılar (Altınyurt Spor Kulübü/İstanbul)

 

5.Ada Arıkan (İstanbul Ferdi)

 

6.Irmak Çarpışır (Altınyurt Spor Kulübü/İstanbul)

 

7.İpek Özırak (İstanbul Ferdi)

 

8.Filiz Ece Erdoğan (Marmara Eskrim Spor Kulübü/İstanbul)

 

U12 Erkekler Flöre

 

Altın Madalya 

 

1.Erin Yalçın (Ankara Eskrim Spor Kulübü/Ankara)

 

Gümüş Madalya

 

2.Berk Kıran (Ankara Ferdi) 

 

Bronz Madalyalar

 

3.Baray Polat (İzmir Ferdi)

 

3.Sarp Öztürk (Marmara Eskrim Spor Kulübü/İstanbul)

 

5.Yusufcan Özkoku (Mersin Eskrim Spor Kulübü/Mersin)

 

6.Berke Akkın (İzmir Ferdi)

 

7.Kağan Ziya Aydın (Marmara Eskrim Spor Kulübü/İstanbul)

 

8.Nikita Görgülü (Marmara Eskrim Spor Kulübü/İstanbul)

 

U10 KIZLAR FLÖRE

 

ALTIN MADALYA 

 

1.Tuğsem Recepoğlu (Mersin Eskrim Spor Kulübü/Mersin)

 

GÜMÜŞ MADALYA 

 

2.Şevval Zeynep Gölcü (Yavuz İlköğretim Okulu Spor Kulübü/Adıyaman)

 

BRONZ MADALYALAR

 

3.Damla Öztürk (Mersin Eskrim Spor Kulübü/Mersin)

 

3.Nur Işık Polat (Altınyurt Spor Kulübü/İstanbul)

 

5.Defne Koç (Altınyurt Spor Kulübü/İstanbul)

 

6.Ela Irmak Özkan (Ankara Ferdi)

 

7.Elif Ada Yıldız (Marmara Eskrim Spor Kulübü/İstanbul)

 

8.Dila Karahan (İstanbul Ferdi)

 

Turnuva sonunda dereceye giren sporcuların madalyalarını Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir takdim etti.

ETİKETLER : eskrim gölbaşı adıyaman süper minikler epe flöre
Diğer SPOR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Gazete Gölbaşı - Gölbaşı Haber Ajansı
Basın ve Yayın Haber Siteleri
© Copyright 2013 Gazete Gölbaşı. Tüm hakları saklıdır. Bu site GAP Gazeteciler Birliği ve KOMMANGENE Gazeteciler Cemiyeti Üyesidir.
Gölbaşı Siyaset
Gölbaşı'nda Siyaset
İsi Mutlu
AK Parti Mitingi
Belediye, Kaymakamlık, Valilik Bültenleri
Gölbaşı Spor
Muay Thai
Gölbaşıspor
Gölbaşı Eğitim
Çanakkale Zaferi
E-sgk
Gölbaşı Sağlık
Gölbaşı Asayiş
Milli Sporcu
Gölbaşı Vefat
Asayiş
Gölbaşı Devlet Hastanesi
Gölbaşı Asayiş Bültenleri

seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   seks shop istanbul   sex shop   iç giyim   saç bakım   işitme cihazı   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otel fiyatları   sinop otel tavsiye   فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   вибратор   секс-шоп   متجر الجنس اسطنبول