EĞİTİM
Giriş Tarihi : 25-03-2016 06:24   Güncelleme : 25-03-2016 06:24

Şampiyonlar Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret Etti

Adıyaman´da yapılan okul sporları küçük erkekler ve küçük kızlar masa tenisi il müsabakalarında İlçemizi temsilen giden Gölkent Ortaokulu, rakiplerini eleyerek küçük erkekler ve küçük kızlar masa tenisi il müsabakalarında şampiyon oldu.

Şampiyonlar Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret Etti

Küçük Erkekler kategorisinde öğrencilerimiz finalde Adıyaman Merkez Hürriyet Ortaokulunu 3-0´lık net bir skorla yenmeyi başardı.Küçük Kızlar kategorisinde de finalde Besni Şehit Bekir Oruçtutan Ortaokulu ile karşılaşan okulumuz,çekişmeli geçen maçın son setini alarak 3-2 skorla yenmeyi başardı.
Milli Eğitim Müdürü Ali ŞEYH ÖZDEMİR,kendisini ziyarete gelen şampiyon öğrencilere ve bu başarıda emeği geçen öğretmenlere kitap hediye etti.

Milli Eğitim Müdürü Gölkent Ortaokulunun, akademik başarısının yanı sıra bu tip sportif faaliyetlerde de başarı göstermelerinden dolayı, başta okul müdürü Ünal ÖZDEMİR olmak üzere,idarecilerimize ,beden eğitimi öğretmeni Gökhan ÜLGER´e, görevli diğer öğretmenlerimize ve masa tenisinde birinci olan öğrencilerimize teşekkür ediyorum ve Mardin´de yapılacak olan bölge müsabakalarında başarılarının devamını diliyorum." dedi.