EĞİTİM
Giriş Tarihi : 28-03-2016 05:07   Güncelleme : 28-03-2016 05:07

Gölbaşı İlçesinde aday öğretmenler ilçedeki kurumları ziyaret ettiler.

Aday öğretmen eğitimi kapsamında, ilçemizde staj gören öğretmenler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir ve Şube Müdürü Hasan Ataş ile birlikte, İlçedeki Kamu Kurumlarını ziyaret ettiler.

Gölbaşı İlçesinde aday öğretmenler ilçedeki kurumları ziyaret ettiler.

İlk olarak Kaymakam Murat Zadeleroğlu´nu ziyaret eden öğretmenler, daha sonra Garnizon Komutanlığını, Gölbaşı Belediyesini,İlçe Jandarma Komutanlığını ve İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ettiler.Ziyaretler esnasında öğretmenlerimiz, kurumların iş ve işleyişleri ile ilgili bilgi aldılar.

Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, , ziyarette yaptığı konuşmada, ilçe hakkında kısa bilgiler vererek ilçenin birçok il ve ilçeye göre gelişmişliğinden bahsederek, birçok memurun burayı severek, buraya yerleştiğini de söyledi. 

Başkan Özdemir, daha sonra aday öğretmenlere görevlerinde başarılar diledi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, öğretmenleri makamlarında kabul eden Kaymakam Murat Zadeleroğlu´na, Garnizon Komutanı Binbaşı Serkan İçöz´e, Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir´e, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Halit Çumak´a ve İlçe Emniyet Müdürü Abdurrahman Köse´ye teşekkürlerini sundu.