GÖLBAŞI GENEL
Giriş Tarihi : 08-04-2016 13:46   Güncelleme : 08-04-2016 13:46

Kaymakam Zadeleroğlu’ndan Emniyet Teşkilatına Yemek

Gölbaşı Kaymakamı Murat Zadeleroğlu, ilçe emniyet müdürlüğü personeliyle yemekte buluştu.

Kaymakam Zadeleroğlu’ndan Emniyet Teşkilatına Yemek

Düzenlenen toplantıya Üsteğmen Halit Çumak, İlçe Emniyet Müdürü Abdurrahman Köse, İlçe Müftüsü Selami Sayın, Cumhuriyet Savcısı ve emniyet personeli katıldı.

Kaymakam Murat  Zadeleroğlu, burada yaptığı konuşmada, daha önceden görev yaptığı yerlerde emniyetteki kendi biriminde çalışan polis memurlarıyla arkadaş hatta aile gibi olduklarını belirterek 171 yıldır polis teşkilatının farklı isimlerle yer alarak kolluk kuvvetlerini oluşturduklarını belirterek tüm polis teşkilatı arkadaşlarının günlerini kutladıklarını söyledi.

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ise konuşmasında tüm şehitleri öncelikle andığını belirterek Gölbaşı’nın güvenliğinin polis teşkilatının sorumlu olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine bu konuda ne görev düşüyorsa ellerinden gelen hizmeti yapacaklarını belirterek bu vesileyle Türk Polis Teşkilatının 171.yılını kutladığını sözlerine ekledi.

 

İlçe Emniyet Müdürü Abdurrahman Köse ise Kaymakam Zadeleroğlu’na ve davetlilere emniyet teşkilatına verdikleri değerden dolayı teşekkür etti.