EĞİTİM
Giriş Tarihi : 20-04-2016 05:24   Güncelleme : 20-04-2016 05:24

İmam Hatip Ortaokulu'ndan Kutlu Doğum Programı

Gölbaşı İmam Hatip Ortaokulu tarafından Kutlu doğum programı icra edildi.

İmam Hatip Ortaokulu'ndan Kutlu Doğum Programı

Gölbaşı Belediye Konferans Salonunda yapılan programa Kaymakam Murat ZADELEROĞLU,Gölbaşı Belediye Başkan Vekili Veysel ÖZTÜRK ,Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh ÖZDEMİR, Şube Müdürlerimiz Müslüm AYAZ ve Hasan ATAŞ ,okul müdürleri,öğretmenler , öğrenciler ve veliler katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasının ardından Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan programın açılış konuşmasını yapan İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Yusuf GÜLEŞ, böyle anlamlı bir günde kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkürlerini sundu.Daha sonra söz alan Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh ÖZDEMİR, Peygamber Efendimiz ile ilgili bir şiir okudu.Programın devamında öğrencilerin şiirler okudular. Daha sonra Gaziantep Üniversitesi Müzik grubu eşliğinde ilahiler söylendi.Semazen gösterisi ile devam eden programda öğrenciler kısa bir tiyatro gösterisi sergilediler.Görsel Sanatlar Öğretmeni Sibel Peri tarafından organize edilen resim yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.
Milli Eğitim Müdürümüz Ali Şeyh ÖZDEMİR, son yıllardaki en güzel Kutlu Doğum Programlarından birini hazırlayan İmam Hatip Ortaokulu İdareci,öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum dedi.