BÜLTENLER
Giriş Tarihi : 04-05-2016 18:09   Güncelleme : 04-05-2016 18:09

Tabiat Gölü Çevresinde Çalışma

İpek Yolu Kalkınma Ajansının katkılarıyla Gölbaşı Gölleri Düzenleme Projesi kapsamında yol genişletme ve düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Tabiat Gölü Çevresinde Çalışma

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Gölbaşı Gölünün etrafında Gölbaşı Gölleri Tabiat Parkı ile birleştirecek güzel bir projenin yaz ayından beri süren çalışmaların devam ettiğini belirterek, buranın bitmesi ile ilçe halkı hem güzel bir piknik ve yürüyüş alanına kavuşmuş olacağını söyledi.

Özdemir, hem de doğa ile iç içe yeşili bol olan güzel bir manzaraya da ev sahipliği yapacağını anlatarak, şöyle konuştu:

“Gölbaşı Gölleri Çevre Düzenlemesi projesi İpek Yolu Kalkınma Ajansı tarafından finanse edilmektedir. Proje bittiğinde göl kenarında oturma alanları, gezi alanları yürüyüş ve bisiklet yolu, gece aydınlatması, yeşili bol olan sayamayacağız daha birçok güzelliğin olduğu geniş bir park olarak hizmet verecek güzel bir yer olacak. Şu anda projede ilk etapta yol genişletmesi ve düzeltmeler yapmaktayız. Daha sonra su, elektrik ve kanalizasyon şebekesi çekilecek. Doğa parkına benzer güzel bir yere ilçemiz kavuşacak.”

Kaynak : PHA