GÖLBAŞI GENEL
Giriş Tarihi : 27-05-2016 13:52   Güncelleme : 27-05-2016 13:52

TOGEM Kursiyerlerinden Başkan Özdemir’e Ziyaret

TOGEM Başkanı Birgül Kütük Özdemir ve kursiyerler, Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’e desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinden bulundu.

TOGEM Kursiyerlerinden Başkan Özdemir’e Ziyaret

TOGEM Başkanı Birgül Kütük Özdemir, burada yaptığı konuşmada, “değerli başkanımız Sayın Yusuf Özdemir’in destekleriyle “Toplumsal Gelişim Merkezimiz”  her geçen gün daha çok muhtaç insana ulaşmakta ve daha çok insana destek vermektedir. Biz TOGEM olarak gerek kurslarla gerek yardımlarla insanların ihtiyaçlarını az da olsa gidermek için çalışıyoruz. Tüm çalışanlarımız bu konuda büyük bir gayret göstermektedir. Bu yüzden bize her konuda verdiği destekten dolayı teşekkürlerimi sunmak amacıyla bu çiçeği kendisine vermek istiyorum.”

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ise burada yaptığı konuşmada, ben de TOGEM’e öncelikle çalışmalarından dolayı tebrik ederek muhtaç insanlara yardım konusunda çalışmalarını başarılı bulduğunu belirterek ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

 

Başkan Özdemir, ayrıca, TOGEM’e desteklerinin her alanda devam edeceğini belirterek yardımsever insanların da TOGEM’e desteklerini beklediklerini söyledi.