GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-06-2016 12:43   Güncelleme : 27-06-2016 12:43

Gölbaşı’nda Abdurrahman Önül Konseri

Gölbaşı Belediyesi’nin Ramazan etkinlikleri çerçevesinde 75.Yıl Meydanında gerçekleştirilen konser programında ünlü sanatçı Abdurrahman Önül sahne aldı.

Gölbaşı’nda Abdurrahman Önül Konseri

Tasavvuf müziğin güçlü seslerinden Abdurrahman Önül, Gölbaşı Belediyesi’nin Ramazan etkinliklerinde sahne alarak sevilen ilahilerini seslendirdi.

Alanı dolduran vatandaşlarax Gölbaşı’nda bulunmaktan büyük keyif aldığını söyleyen Önül, seslendirdiği ilahilerle izleyicilere muhteşem bir gece yaşattı. 
Konserin sonunda sanatçıya çiçek ve hediye takdim eden Belediye Başkanı Yusuf Özdemir yaptığı selamlama konuşmasındax “Ramazan başından beri etkinliklerimizi sürdürmekteyiz. Her Pazar günü yaptığımız etkinliği bu Ramazan’da üçüncüsünü icra ediyoruz. Geçen hafta Pazar günü Turan Özdemir Caddesinden toplu yemeğimiz olmuştu. Aynı gün ilçemizi Dünya Kuran-ı Kerim okuma yarışması birincisi Güney Afrikalı Abdurrahman Sadien hocamız şereflendirmişti. Bugün de başka bir Abdurrahman hocamız bizi şereflendirdi. Söz yazarı, bestekar ve ülkemizin ilahi kralı diyebileceğimiz Abdurrahman Bey bugün ilçemizi şereflendirdi. Bu kadar kalabalık onu dinlemek üzere buradalar. Organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ederek tüm hemşerilerimin Ramazan Ayı’nı tebrik ediyorum.” dedi. 

 

Kaynak : PHA