GÖLBAŞI GENEL
Giriş Tarihi : 17-07-2016 20:21   Güncelleme : 17-07-2016 20:21

Kaymakam Zadeleroğlu'ndan birlik beraberlik mesajı

Gölbaşı Kaymakamı Murat zadeleroğlu ,Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ile birlikte esnafları ziyaret ederek birlik beraberlik mesajı verdi.

Kaymakam Zadeleroğlu'ndan birlik beraberlik mesajı

Gölbaşı Kaymakamı Murat Zadeleroğlu   akşam saatlerinde beraberinde Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir,İlçe Jandarma komutanı,İlçe Emniyet Müdürü  ve siyasi partilerin temsilcileriyle birlikte esnafları ziyaret etti.Esnafların halini,hatırını sorarak sohbet eden kaymakam Zadeleroğlu  birlik, beraberlik mesajı verdi.

Darbe girişiminin 2. gününde de ellerine bayraklarını alan Gölbaşılılar  akşam saat  dokuzdan itibaren  75.Yıl Meydanında toplanarak demokrasi nöbetine devam etti. Burada okunan Kuran'ı Kerim'i dinleyen vatandaşlar zaman zaman sloganlar atarak ellerindeki bayrakları salladılar.

75.Yıl Meydanında toplanan vatandaşlara konuşan Gölbaşı Kaymakamı Murat Zadeleroğlu şunları söyledi: Demokrasiye,milletimizi ve al bayrağımızı sahiplenmeniz taktire şayandır.Bu gün Gölbaş'nın bütün renkleri burada.AK Partisi,,CHP'si,MHP'si ve diğer partililer burada .Tek derdimizi Gölbaşı'nın ,ülkemizin ,vatanımızın  kardeşliği birliğidir.Orda Kemal Atatürk'ün heykelini görüyorsunuz.Bu vatan büyük fedakarlıklar sonrası kazanıldı.Tek derdimiz Gölbaşı'nda hiç bir vatandaşımızın en ufak bir zarar görmemesidir.Duygusal anlarda bazan doğru haber yanlış olur,yanlış haber doğru olur.Gölbaşı'nın bütün kurumları ve sivil toplum kuruluşları sizlerin ortak değerleriyle beraberdir.İlçe protokolümüzde burda.Sizlere gelen her habere bizden habersiz inanmayınBu milletin tarihinde Hz.Hüseyin gibi bir yiğidi fitne-fesattan dolayı şehit etmişler.Duygusallıkla en ufak bir yanlışa girmeyelim.Gölbaşı vatanseverliğini ve milliyetçiliğini ,devletine bağlılığını gösterdi..Gölbaşı tarihindeki,mazisindeki güzelliği gösteriyor.Bugün sizleri buraya vatan sevgisi getirdi.Vatan sevgisi imandandır.Bizim başka vatanımız yok ,kardeş kardeşi kırmayalım.Allah'ın izniyle bu millet her zaman gücünü korur,rahat olalım ama sakın provokelere gelmeyelim.Provokatörlük bir babanın iki evladını birbirine düşman eder.Gölbaşı'nın bütün esnafları kaymakam bey emrinizdeyiz diyorlar. bu güne kadar hiç bir Gölbaşılıdan,hiç bir esnaftan ,hiç bir köylümüzden  en ufak bir art niyet duymadım. Herkesin düşüncesi budur.Birlik beraberlik içinde  demokrasi tepkimizi ,demokrasiyi sahiplenmemizi dile getireceğiz.Hepinize teşekkür ediyorum,dedi.

 Demokrasi nöbeti havai fişek gösterileriyle devam etti.