GÖLBAŞI GENEL
Giriş Tarihi : 05-10-2016 08:11   Güncelleme : 05-10-2016 08:11

Gölbaşı’nda 8 Pratisyen Hekim Görevlerine Başladı

Gölbaşı 75 yataklı devlet hastanesine başlayan 8 pratisyen hekim 64. mecburi hizmet kurasında atanarak görevlerine başladı.

Gölbaşı’nda 8 Pratisyen Hekim Görevlerine Başladı

Adıyaman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Gölbaşı 75 Yataklı Devlet Hastanesine 70. Dönem Devlet Hizmet Yükümlüğü (DHY) kurası sonucu atanan Dr. Serkan SEVGİ, Dr. Osman SALİM, Dr. Emine ATALAY, Dr. Kübra KAHRAMAN, Dr. Mustafa AYDEMİR, Dr. Elif Tuğçe TOPAL, Dr. Işıl KÖSELİ ve Dr. Özgü CANPOLAT görevlerine başladı.

Gölbaşı 75 Yataklı Devlet Hastanesine atanmış bu hekimlerimiz sayesinde acil servimizde hekim ihtiyacı sıkıntısı giderildi. Zaman zaman yoğun saatler geçiren acil servisimizde, bundan sonra 3 hekim birlikte halkımıza hizmet verecektir.

Konuyla ilgili yazılı basın açıklaması yapan Gölbaşı 75 Yataklı Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Selim KUŞAĞLI “Yeni ataması yapılan değerli doktorlarımız ile acil servis hizmetimizi daha kaliteli bir seviyeye getirmiş olacağız. Acil servisin zor ve meşakkatli bir hizmet olduğunun bilincindeyiz. Tüm doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız ile daha güleryüzlü ve özverili çalışmamızı sürdürüyoruz” dedi.

Ayrıca yeni katılan 8 pratisyen hekimle birlikte hastane kadrosunun her geçen gün büyüdüğünü ifade eden Başhekim KUŞAĞLI, Doktorlarımızın atama sürecinde emeği geçen ve hastanemizin her türlü olanakları için desteğini esirgemeyen devlet büyüklerimize, Adıyaman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Erdoğan ÖZ’e, İdari Hizmetler Başkanı Dr. Hüseyin ŞEN’e ve Mali Hizmetler Başkanı İbrahim Halil KAYA’ya çok teşekkür ettiğini bildirerek, göreve başlayan çok değerli doktorlarımıza mesleki hayatlarında başarılar dilerim” dedi.

 

HABER & FOTO:ALİ CEMAL ARSLAN