BÜLTENLER
Giriş Tarihi : 25-10-2016 05:14   Güncelleme : 25-10-2016 05:14

Gölbaşı Belediyesi'nden Yapılandırma Duyurusu

Gölbaşı Belediyesi vatandaşları yapılandırma konusunda uyardı.

Gölbaşı Belediyesi'nden Yapılandırma Duyurusu

Belediye alacaklarının yapılandırılmasında Gölbaşı Belediyesi vatandaşlara büyük kolaylık sağlıyor.

Belediyeye herhangi bir borcu bulunan vatandaşların zaman kaybetmeden borçlarını yapılandırılmaları için Belediyenin borç yapılandırılma servisine başvurmaları gerektiği bildirildi.

Hükumet tarafından çıkarılan 6736 sayılı kanun çerçevesinde vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için bir düzenleme yaptıklarını belirten Başkan Yusuf Özdemir, "Vatandaşlarımızın mağdur olmaması ve sorunların hızlı bir şekilde çözülmesi için borç, yapılandırılma servisi oluşturulmuştur. Vatandaşlarımız Belediyemize gelerek hızlı bir şekilde borçlarını, öğrenip yeniden yapılandırabilecekler. Vatandaşlarımız isterlerse peşin, isterlerse 6-12-18 ay taksitler halinde borçlarını ödeyebilirler"dedi.

Borcu olan vatandaşların söz konusu yasanın büyük bir fırsat olduğunu kaydeden Başkan Yusuf Özdemir, vatandaşların zaman kaybetmeden bu imkândan faydalanmalarını istedi.

Belediye Başkanı Özdemir, "Vatandaşlarımız bu yasa sayesinde hem faiz indiriminden faydalanacaklar, hem de borçlarını yapılandırmış olacaklardır. Belediye olarak borçların yapılandırılması için bütün hazırlıklarımızı tamamladık, vatandaşlarımıza zaman kaybetmeden bu hizmeti almalarını tavsiye ediyorum" dedi.

 

Kaynak : PHA